DERAT pasta BRODIFAKUM 200 g MYSZY, SZCZURY

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 10,99 zł 10.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: FREGATA
Kod produktu: 1235

Opis

DERAT
PASTA BRODIFAKUM 200 G


BARIERA FOLIOWA - GWARANCJĄ ŚWIEŻOŚCI
ZAWIERA SPECJALNE ATRAKTANTY SMAKOWE

 

  • zwalcza myszy i szczury,
  • do użytku powszechnego i profesjonalnego,
  • gotowa do użycia przynęta w postaci pasty w saszetkach.

 


OPIS PRODUKTU

DERAT to pasta w gotowych do wykładania saszetkach przeznaczona do zwalczania myszy domowych i szczurów wędrownych, przeznaczona do użytku powszechnego i profesjonalnego. Preparat sprawdza się w walce z uciążliwymi gryzoniami zwłaszcza w miejscach o dużej wilgotności takich jak piwnice. Wysoką skuteczność gwarantuje zawartość najsilniejszego antykoagulantu jednodawkowego - brodifakum - oraz specjalnych atraktantów smakowych. Dodatkowo preparat zawiera benzoesan denatonium - gorzką substancję zniechęcającą do spożycia przez ludzi.

ZASTOSOWANIE

DERAT jako gotowa do użycia przynęta w postaci pasty w saszetkach przeznaczony jest do stosowania:

  • wewnątrz i wokół budynków (użytkownik powszechny),
  • wewnątrz i wokół budynków oraz w kanałach ściekowych (użytkownik profesjonalny).

Produkt stosować jedynie w miejscach niedostępnych dla dzieci i zwierząt niebędących przedmiotem zwalczania (zwłaszcza psów, kotów, świń, drobiu, dzikiego ptactwa).

SPOSÓB UŻYCIA

Dla użytkowników powszechnych dozwolone jest jedynie stosowanie preparatu DERAT w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem, przytwierdzonych do podłoża karmników deratyzacyjnych. Dla użytkowników profesjonalnych zaleca się stosowanie produktu w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem, przytwierdzonych do podłoża karmnikach deratyzacyjnych. W przypadku gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć. W przypadku stosowania w kanałach ściekowych przynęta powinna zostać umieszczona w taki sposób, by uniemożliwić je przypadkowe przemieszczenie lub zalanie.

Pastę wykłada w ilościach:

  • przy zwalczaniu myszy wykładać 1-2 saszetki (10-20 g) w odstępach co 5 m przy niskiej intestacji i w odstępach co 2 m przy wysokiej intestacji,
  • przy zwalczaniu szczurów wykładać do 5 saszetek (10-60 g) w odstępach co 10 m przy niskiej intestacji i w odstępach co 5 m przy wysokiej infestacji.


skład: brodifakum 0,005 g/100 g (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2014/0115/MR

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium