DETMOL-flex specjalistyczna bomba zamgławiająca na PLUSKWY, RYBIKI i MRÓWKI 750 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 359,00 zł 359.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.72819
Producent: INNY
Kod produktu: 570

Opis

DETMOL-FLEX
SPECJALISTYCZNA BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA
NA PLUSKWY, RYBIKI I MRÓWKI 750 ML


WIELOFUNKCYJNY INSEKTYCYD
WYSOKA WYDAJNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA

 

  • możliwość automatycznego zamgławiania pomieszczeń,
  • możliwość aplikacji punktowej,
  • silny efekt odstraszający,
  • natychmiastowe oraz długotrwałe działanie,
  • wysoka wydajność i skuteczność.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat DETMOL-flex to wielofunkcyjny insektycyd do zwalczania szkodników domowych, materiałowych i przenoszących choroby (np. karaczany, rybiki cukrowe, mrówki, chrząszcze, muchy, ćmy, osy i inne). Możliwość automatycznego zamgławiania pomieszczeń oraz aplikacji punktowej. Silny efekt odstraszający. Natychmiastowe oraz długotrwałe działanie. Wysoka wydajność i skuteczność.

ZASTOSOWANIE

Przeznaczony do obiektów zamkniętych. Nie stosować DETMOL-flex zbyt często w salach szpitalnych, izolatkach, przedszkolach, pokojach dziennych, biurach itp. Unikać kontaktu ze świeżymi, wilgotnymi warstwami produktu. Jeden pojemnik wystarcza na 3000 m3 w przypadku zwalczania owadów latających i na 500 m3 w przypadku zwalczania owadów biegających. Załączone 3 głowice zaworów aerozolowych umożliwiają dostosowanie do różnych technik zwalczania szkodliwych owadów.

Uwaga! Preparat jest standardowo wyposażony w dyszę P - praktyczną (do szybkiego i dokładnego rozprowadzania mgły/preparatu w dużych pomieszczeniach, o dalekim zasięgu).

SPOSÓB UŻYCIA

Zamknąć okna i drzwi. Wyłączyć urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. Przed rozpoczęciem zamgławiania preparatem DETMOL-flex w pomieszczeniach, należy w miarę możliwości odsłonić kryjówki owadów. W przypadku zwalczania owadów latających, mgłę należy rozprowadzić równomiernie w pomieszczeniu. W przypadku zwalczania owadów biegających spryskać bezpośrednio wszystkie miejsca, w których występują owady oraz ich otoczenie. Najwcześniej po upływie 3 godzin dokładnie wywietrzyć pomieszczenie.


skład: permetryna 1,2%, piretryna 25% 2,4%
numer pozwolenia: 3057/07

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium