DETMOL-long oprysk o natychmiastowym działaniu i efekcie wypłaszania 5 l KARALUCHY, PLUSKWY, PCHŁY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 495,42 zł 495.42
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 1368

Opis

DETMOL-LONG
OPRYSK O NATYCHMIASTOWYM DZIAŁANIU
I EFEKCIE WYPŁASZANIA 5 L


PROFESJONALNY PREPARAT GOTOWY DO UŻYCIA
KARALUCHY, RYBIKI CUKROWE, MRÓWKI, PLUSKWY,
PCHŁY, WSZY, CHRZĄSZCZE, MOLE, OSY, ITD.

 

  • łatwa aplikacja - gotowy do użycia,
  • skuteczność - natychmiastowe działanie,
  • uniwersalność - oprysk i "zimna chmura",
  • podwójny skład - zabija i wypłasza,
  • przeznaczony do użytku profesjonalnego.

 


OPIS PRODUKTU

DETMOL-long to gotowy do użycia preparat, przeznaczony do profesjonalnego zwalczania: szkodników domowych i materiałowych takich jak: karaluchy, rybiki cukrowe, mrówki, pluskwy, pchły, wszy, chrząszcze, mole, osy, itd. Działa wyłącznie poprzez kontakt insektów z cząsteczkami aerozolu lub warstwami powierzchniowymi. Dzięki kombinacji dwóch substancji aktywnych - permetryny i pyretryny - działanie preparatu jest natychmiastowe, połączone z efektem wypłaszania. Środek osiąga długotrwały efekt na różnorodnych powierzchniach i może być aplikowany przy pomocy zarówno opryskiwaczy ciśnieniowych, ale również zamgławiaczy na tzw. „zimną chmurę”.

Uwaga! Nie stosować termozamgławiaczy na tzw. „ciepłą chmurę”.

ZASTOSOWANIE

Zaleca się stosować DETMOL-long we wszystkich konkretnych miejscach, w których obserwuje się, podejrzewa lub są zagrożone występowaniem owadów. Nie stosować często w salach szpitalnych, izolatkach, przedszkolach, szkołach, pokojach dziennych, biurach itp.

W przypadku zwalczania karaczanów (karaluchy i prusaki) pamiętać, że lubią ciepłe i ciemne kryjówki w pobliżu wody i pożywienia. Nowoczesne technologie budowlane stwarzają mnóstwo idealnych kryjówek, takich jak: wbudowane meble, płyty zabezpieczające, materiały izolacyjne, sufity podwieszane, obudowy, szyby instalacyjne, itd. Niezbędne ciepło zapewnione jest w pobliżu centralnego ogrzewania, łazienek, zmywarek, lodówek, suszarek, piecyków, bojlerów, etc.

SPOSÓB UŻYCIA

Odkryć wszystkie możliwe kryjówki owadów biegających. Odpowiednimi urządzeniami do rozprowadzenia preparatu są ręczne opryskiwacze ciśnieniowe. W dużych pomieszczeniach lub wysokich halach niezbędne są opryskiwacze elektryczne ze względu na ich duży zasięg. W przypadku oprysku, po całkowitym wyschnięciu preparatu, a przed ponownym użytkowaniem, pomieszczenie dokładnie wywietrzyć przez około 6 godzin. W przypadku zamgławiania preparatu, pomieszczenie powinno być dokładnie wietrzone przez około 12 godzin. Sprzęt użyty do aplikacji preparatu DETMOL-long powinien być oczyszczony przy pomocy środka usuwającego tłuszcze - środek nie rozpuszcza się w wodzie.

Uwaga! Nie zaleca się metody zamgławiania w pomieszczeniach mieszkalnych.

Przy podawaniu na gładkie powierzchnie stosować 10 ml preparatu na 1m2, a w przypadku powierzchni porowatych 25 ml/m2. Podczas opryskiwania, płyn nie powinien spływać z powierzchni poddanych zabiegowi. Przy rozpylaniu w dużych pomieszczeniach wystarcza 1 ml preparatu na 1m3 w przypadku owadów latających, a w przypadku owadów biegających oraz osobników odpornych nie należy przekraczać dawki 6 ml/m3.

W przypadku prusaków zabiegowi poddać należy wszystkie potencjalne kryjówki, a tam, gdzie to możliwe, opryskać całe powierzchnie, aby nie pominąć jakiegoś miejsca. Przy zwalczaniu prusaków zabieg należy powtórzyć po 5 tygodniach, a w przypadku zwalczania karaczanów wschodnich po 5 miesiącach.


skład: permetryna (ok. 2%), pyretryna 25% (ok. 1%), butoksylan piperonylu (ok. 1%)
numer pozwolenia: 2965/06

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium