DETMOL-vap niezwykle mocna i wydajna zimna i gorąca mgła 1 l PTASZYŃCE, KARALUCHY, KOMARY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 748,19 zł 1748.19
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.88889
Producent: -
Kod produktu: 1367

Opis

DETMOL-VAP
NIEZWYKLE MOCNA I WYDAJNA
ZIMNA I GORĄCA MGŁA 1 L


EFEKT KNOCK-DOWN
NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE

 

  • skuteczność - bardzo mocna substancja aktywna,
  • szybkość - efekt knock-down - wystarczy 6 godzin,
  • wydajność - nawet 80 000 m3 (owady latające),
  • wydajność - nawet 13 500 m3 (owady biegające),
  • zamgławianie - "na zimno" i "na gorąco",
  • polecany przy zwalczaniu ptaszyńca kurzego,
  • przeznaczony do użytku profesjonalnego.

 


OPIS PRODUKTU

DETMOL-vap to bardzo skuteczny i niezwykle wydajny - nawet 80 000 m3 - płynny koncentrat emulsji do zwalczania owadów latających (komar egipski, komar tygrysi, mklik mączny) i biegających (karaczan prusak, karaczan wschodni, wołek zbożowy) oraz roztoczy (ptaszyniec kurzy) w pomieszczeniach zamkniętych. Preparat przeznaczony do podawania poprzez zamgławianie ULV "na zimno" i zamgławianie "na gorąco".

Dzięki specjalnie dobranej substancji czynnej - empentryna wspomagana pyretryną i pyretroidami - owady giną w wyniku kontaktu z drobinami preparatu lub poprzez wdychanie mgły. Środek wykazuje ponadto efekt "knock-down" i nie posiada efektu zalegania, co oznacza, że jego działanie jest krótkotrwałe, ale przy tym błyskawicznie rozwiązuje problem insektów. Efekt biobójczy widoczny jest po zaledwie 6 godzinach od zastosowania.

Dzięki wysokiej wydajności, wygodnej formie użytkowej i szybkiemu, choć krótkotrwałemu działaniu, DETMOL-vap jako preparat owadobójczy przeznaczony dla profesjonalistów, to jeden z najskuteczniejszych środków do zwalczania zarówno latających, jak i biegających owadów, w tym szczególnie wyjątkowo dokuczliwego pasożyta zewnętrznego drobiu - ptaszyńca kurzego.

ZASTOSOWANIE

Preparat DETMOL-vap ze względu na wyśmienite efekty w zwalczaniu ptaszyńca kurzego jest idealnym środkiem do stosowania na fermach drobiu i w gospodarstwach hodowlanych.

Aplikowany przy użyciu zamgławiaczy elektrycznych na tzw. zimną chmurę albo spalinowych zamgławiaczy termicznych na tzw. "gorącą chmurę", które wytwarzają drobną mgłę, dociera do wszystkich zakamarków pomieszczeń poddawanych zabiegom dezynsekcji.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed rozpoczęciem zabiegu należy w miarę możliwości odsłonić wszystkie kryjówki owadów oraz zamknąć drzwi, okna i wyłączyć wentylatory, klimatyzację oraz alarm przeciwpożarowy. Zamgławianie należy wykonywać od góry pomieszczenia oraz wycofując się w kierunku wyjścia. W przypadku zwalczania owadów biegających, należy kierować strumień mgły w miejsca bytowania owadów, natomiast w przypadku zwalczania owadów latających, zadbać o równomierne rozprowadzenie DETMOL-vap w pomieszczeniu.

W celu zwalczania owadów:

  • latających: 12,5 ml środka na 0,5 l wody (roztwór o stężeniu 2,5) na każde 1000 m3,
  • biegających: 75 ml środka na 3 l wody (roztwór o stężeniu 2,5) na każde 1000 m3,

Po aplikacji środka obiekt powinien być szczelnie zamknięty przez 6 godzin, a następnie dokładnie wywietrzony. Podczas aplikacji oraz w czasie działania produktu należy zastosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W celu zwiększenia skuteczności, zastosować dodatek do zamgławiania w ilości zgodnej z zalecaną przez producenta.


skład: empentryna 248 g/l, pyretryna i pyretroidy 52 g/l
numer pozwolenia: 6080/15

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium