Do usuwania gniazd Propal HERKULES S MAX 300 ml na OSY i SZERSZENIE zasięg do 5 m

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 21,99 zł 21.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.41412
Producent: ASPLANT
Kod produktu: 1621

Opis

PROPAL HERKULES S MAX
SPRAY NA OSY I SZERSZENIE 300 ML


 

  • skutecznie zwalcza osy i szerszenie w ich gniazdach
  • gotowy do natychmiastowego użycia aerozol strumieniowy
  • bezpieczny zasięg - nawet do 5 metrów
  • dwie substancje czynne

 

OPIS PRODUKTU

Propal HERKULES MAX  to silny preparat owadobójczy o niezwykłej skuteczności przeznaczony do zwalczania OS i SZERSZENI w ich gniazdach. Produkt zawiera dwie substancje czynne, które działają kontaktowo na owady. Zasięg strumienia roboczego wynoszący nawet do 5 metrów od gniazda zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywania oprysku.

Propal HERKULES MAX

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem preparatu Propal HERKULES MAX należy wstrząsnąć pojemnikiem i zdjąć kapturek ochronny. Wylot dyszy skierować w okolicę wlotu do gniazda. Dla bezpieczeństwa zabieg wykonać w późnych godzinach popołudniowych lub wieczorem, kiedy aktywność zwalczanych owadów jest obniżona.
Przy zabiegu zachować szczególną ostrożność - osłonić ukryte części ciała przed użądleniami owadów. Spryskać obficie wlot do gniazda w ciągu kilku sekund. Maksymalny zasięg strumienia preparatu - do 5 metrów od gniazda. Propal HERKULES MAX działa kontaktowo, efekt bójczy występuje po 30 - 45 minutach od zastosowania. Do usuwania gniazd można przystąpić  po upływie co najmniej 24 godzin od oprysku, po stwierdzeniu całkowitego zaniku aktywności owadów. Po zastosowaniu preparatu w pomieszczeniach, przed ich ponownym użytkowaniem należy je intensywnie przewietrzyć przez okres co najmniej 2 godzin.
Nie stosować w pomieszczeniach, gdzie przebywają osoby wymagające szczególnej troski (dzieci, kobiety w ciąży, alergicy, osoby chore). W czasie stosowania preparatu usunąć z pomieszczenia, lub zabezpieczyć przed opryskiem: żywność i środki żywienia zwierząt.


skład: neopynamina forte 3,4 g/l (0,4%), cyphenotryna 10,2 g/l (1,2%)
numer pozwolenia: 4077/10

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium