przewin

Advion profesjonalny żel o innowacyjnej formule na KARALUCHY i PRUSAKI 30 g

Opryski na PRUSAKI I KARALUCHY
98
PLN
Advion profesjonalny żel o innowacyjnej formule na KARALUCHY i PRUSAKI 30 g
Advion profesjonalny żel o innowacyjnej formule na KARALUCHY i PRUSAKI 30 g 3 3.73913
Advion profesjonalny żel o innowacyjnej formule na KARALUCHY i PRUSAKI 30 g
instore_only
Dostępność
spodziewana dostawa
Ocena:
(Ilość ocen: 23)
Kod produktu:
926
Cena: 98,00 zł
Cena netto: 90,74 zł
szt

ADVION
PROFESJONALNY ŻEL O INNOWACYJNEJ FORMULE
NA KARALUCHY I PRUSAKI 30 G


GOTOWY DO UŻYCIA
STOSOWANY PRZEZ PROFESJONALISTÓW

 

 • skuteczny dzięki najnowocześniejszej substancji - indoksakarb,
 • bezpieczny w użyciu przy dzieciach, osobach chorych i zwierzętach,
 • dzięki "efektowi domina" owady zatruwają się wzajemnie,
 • wydajna formuła zabezpiecza nawet do 300 m2 powierzchni,
 • nie wymaga przygotowania lokalu przed zastosowaniem,
 • polecany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat DuPont Advion to bardzo efektywny środek służący do zwalczania różnych gatunków karaczanów, w tym: karaczana wschodniego (Blatta orentalis), karaczana prusaka (Blatella germanica) lub przybyszkę amerykańską (Periplaneta americana). Preparat jest przy tym równie skuteczny w zwalczaniu osobników dorosłych i larwy. Bardzo atrakcyjny dla szkodników preparat ma postać żelu i zawiera substancję czynną indoksakarb - jako jedyna substancja tego typu powoduje tzw. „efekt kaskadowy”, co znacznie zwiększa jego efektywność.

Efekt ten znany również jako „wtórne zwalczanie” polega na poziomym przenoszeniu insektycydu przez karaczany. Badania wykazały, że prawdopodobieństwo wystąpienia tego efektu jest odwrotnie proporcjonalne do szybkości działania insektycydu - szybko działające środki owadobójcze nie są w stanie go zatem powodować. Stanowi to ich niewątpliwą wadę, ponieważ „efekt kaskadowy” jest bardzo efektywnym sposobem dodatkowej kontroli szkodników, które mogą przekazywać insektycyd innym,osobnikom przez kontakt fizyczny, koprofagię (spożywanie, kału, w tym często w pobliżu bądź na terenie kryjówek), nekrofagię (spożycie martwych osobników) i emitofagię (spożywanie wymiocin).

Według amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska jest to jedyna stosowana w przynętach substancja czynna, którą cechuje zmniejszony wpływ na środowisko naturalne. Dzięki swoim właściwościom i skuteczności Advion stanowi doskonałą alternatywę dla innych metod insektobójczych (na przykład oprysków).

ZASTOSOWANIE

Żel przeznaczony dla profesjonalnego stosowania przez pracowników firm, wewnątrz budynków (obiekty przemysłowe, kuchnie komercyjne, obiektyw komercyjno-handlowe, budynki mieszkalne, obiekty biurowe, magazyny, szpitale, szkoły, domy opieki, autobusy, samoloty) oraz z ograniczonym zastosowaniem na zewnątrz (wokół budynków).

Preparat DuPont Advion może być stosowany w pomieszczeniach, w których znajdują się ludzie. Nie ma potrzeby, aby domownicy, pracownicy czy inne osoby przebywające w pomieszczeniach opuszczali je w trakcie zabiegów.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosowanie wewnątrz obiektów:

Środek DuPont Advion na karaczany w formie przynęty należy stosować w miejscach niedostępnych dla dzieci, zwierząt domowych i innych organizmów niebędących przedmiotem zwalczania. Należy dokładnie obejrzeć miejsca występowania karaczanów w celu ustalenia ogólnego poziomu inwazji, lokalizacji ich kryjówek i najdogodniejszych miejsc nałożenia środka. Żel można stosować w pomieszczeniach, gdzie składowana jest żywność/pasza, jak również w miejscach niemających styczności z żywnością/paszą. Preparat należy nakładać na szczeliny i pęknięcia wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i biurowych, magazynów, kuchni komercyjnych, szpitali, szkół, domów opieki, hoteli, kompleksów komercyjno-handlowych oraz w autobusach, pociągach i samolotach lub w innych miejscach pełniących rolę kryjówek karaczanów. Można również stosować w zatwierdzonych pułapkach z przynętą lub podobnych pojemnikach, aby zapewnić, że środek jest niedostępny dla dzieci i zwierząt domowych. Pojemniki tego typu należy umieścić w miejscach aktywności karaczanów.

Stosowanie na zewnątrz obiektów:

Żel Advion na karaczany w formie przynęty należy stosować w miejscach niedostępnych dla dzieci, zwierząt domowych i innych organizmów niebędących przedmiotem zwalczania. Dokładna inspekcja obiektów z zewnątrz pozwoli wykryć miejsca dostępu karaczanów, należy podjąć kroki w celu zablokowania dróg dostępu. Żel należy nakładać w miejscach przedostawania się szkodników do wewnątrz, czyli wokół okien i drzwi, pomiędzy elementami konstrukcyjnymi lub w odpowiednich miejscach będących siedliskami szkodników. Można również stosować w zatwierdzonych pułapkach z przynętą lub podobnych pojemnikach, aby zapewnić, że środek jest niedostępny dla dzieci i zwierząt domowych. Pojemniki tego typu należy umieścić w miejscach aktywności karaczanów.

Przykładowe miejsca wykładania:

 • powierzchnie za kuchenkami i lodówkami,
 • listwy podłogowe,
 • listwy sufitowe,
 • powierzchnie przy ścianach,
 • powierzchnie przy rurach CO,
 • miejsca przy kablach elektrycznych.

 

Preparat należy nakładać w postaci małych kropel lub cienkich pasków. W przypadku aplikacji produktu wokół budynków nie nakładać w miejscach gdzie może dojść do wymywania przez deszcze.

Dawkowanie:

Nałożyć minimum 2 krople żelu na metr kwadratowy. Zastosowanie większej liczby kropli (do 5/m2) może być konieczne w przypadku znacznej inwazji karaczanów, bardzo brudnych warunków lub w przypadku dominującej liczebności karaczanów wschodnich lub amerykańskich.


skład: indoksakarb 6 g/kg
numer pozwolenia: PL/2012/0051/A/MR

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (3)

Kamil Walaszek
22 maja 2016

Produkt godny polecenia.Nie wydziela zadnych zapachow. Po zastosowaniu od kilku dni w mieszkaniu nie widac ani jednego insekta. Polecam


Iza
22 lutego 2017

Bardzo skuteczny żel zwalcza prusaki bardzo szybko, bezpieczny, bez zapachu, nie trzeba przygotowywać mieszkania, bardzo wydajny środek na karaluchy polecam!


Zenon Charoński
17 lipca 2017

Produkt godny polecenia , pomieszczenia nie potrzeba specjalnie przygotowywać , nie wydziela żadnego zapachu . Po zastosowaniu po kilku dniach nie widać żadnego insektu . POLECAM


Sposoby płatności

Zlokalizuj przesyłkę

Dzięki szczegółowym aktualizacjom w czasie rzeczywistym widzisz jak przesyłka porusza się siecią DHL.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
wypisz się »

Facebook

Jeśli lubisz naszą firmę, polub nas na Facebooku!

Zobacz, gdzie znajdują się nasze sklepy

 

CENTRUM
sklep stacjonarny

al. Solidarności 113d 
na tyłach Kina FEMINA
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00
(sobota w sezonie letnim)


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

 

BIAŁOŁĘKA
zamówienia internetowe

ul. Czarnocińska 25
wjazd od ul. Drogowej
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sobota nieczynne


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

Sklep internetowy Shoper.pl