EFFECT proszek zwalczający MRÓWKI, PLUSKWY, KARALUCHY 1 kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 54,99 zł 54.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.85714
Producent: UNICHEM
Kod produktu: 1819

Opis

EFFECT PROSZEK OWADOBÓJCZY
NA MRÓWKI I INNE OWADY BIEGAJĄCE 1 KG


ZABÓJCZY DLA MRÓWEK
INSEKTYCYD O DZIAŁANIU KONTAKTOWYM

 

  • wydajna formuła
  • skuteczne działanie
  • szybki efekt
  • wygodna aplikacja

 

OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy EFFECT zwalczający mrówki w formie gotowego do użycia proszku do rozsypywania. EFFECT zwalcza wszystkie rodzaje mrówek, również mrówki faraona oraz inne insekty biegające.

ZASTOSOWANIE

Preparat EFFECT można stosować w pomieszczeniach (domowych, biurowych, magazynach, higieny sanitarnej), na terenach przyległych do budynków (fundamenty) oraz na zewnątrz pomieszczeń: tarasy, balkony, podjazdy, chodniki, parkingi, garaże. EFFECT jest preparatem kontaktowym o opóźnionym działaniu. Rezultat jest widoczny po ok. 12 h, kiedy wędrujące osobniki po zetknięciu się ze środkiem dostarczą go do gniazda.

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt biobójczy EFFECT należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną. Przed dezynsekcją zabezpieczyć żywność przed skażeniem. Nie stosować preparatu na żywność oraz na powierzchnie na których przyrządzana i konsumowana jest żywność. Nie opylać preparatem pościeli, łóżeczek oraz zabawek dla dzieci. Pomieszczenia w których stosowany jest produkt zabezpieczyć przed dostępem dzieci oraz zwierząt. Nie wdychać pyłów. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Produkt posypać przy krawędziach ścian oraz w kątach pomieszczeń, w miejscach, gdzie przebywają mrówki lub inne insekty.


skład: permetryna 0,5 g/100 g (0,5%)
numer pozwolenia: 1877/04

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium