FOCUS NA PLUSKWY wydajny środek gotowy do użycia 550 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.45455
Producent: PRYSKAJ
Kod produktu: 1752

Opis

FOCUS NA PLUSKWY
REWELACYJNY OPRYSK KARAKILL 550 ML


GOTOWY DO UŻYCIA PRZECIWKO PLUSKWOM
DŁUGOTRWAŁE I PEWNE DZIAŁANIE, BARDZO NISKA SZKODLIWOŚĆ DLA LUDZI

 

  • bardzo skuteczny - na pluskwy
  • wydajny - wystarczy na 11 m2
  • długotrwały efekt - mikrokapsułki
  • wygodna aplikacja - atomizer
  • nie posiada zapachu

 


OPIS PRODUKTU

FOCUS NA PLUSKWY to gotowy do użycia preparat w formie mikrokapsułek zawieszonych w roztworze wodny, co zapewnia długotrwałe i pewne działanie oraz bardzo niską szkodliwość dla ludzi. Preparat przeznaczony do zwalczania owadów biegających, szczególnie pluskiew w higienie sanitarnej. Opakowanie preparatu wystarcza ma opryskanie 11 m2 powierzchni.

ZASTOSOWANIE

Preparat FOCUS NA PLUSKWY może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, fabrycznych, magazynowych, inwentarskich, a także w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach i innych, przy ścisłym przestrzeganiu zalecanych środków ostrożności.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem FOCUS NA PLUSKWY. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Oprysk wykonać z odległości 20–30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, po których biegają szkodniki. Używać 50 ml preparatu na 1 m2. Opryskiwać miejsca przebywania i gnieżdżenia owadów, dolne części ścian, powierzchnie przy listwach podłogowych, w pobliżu rur hydraulicznych i C.O., za szafkami, zlewozmywakami, wannami, ekranami, tylne ściany mebli oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki owadów. Po upływie 24-48 godzin od dezynsekcji należy zmyć preparat z powierzchni, z którymi ma bezpośredni kontakt użytkownik. Na pozostałych powierzchniach preparat powinien pozostać. Po zabiegu pomieszczenia należy wywietrzyć.

 

skład: cyfenotryna 2,5 g/l (0,25%)
numer pozwolenia: 3665/09

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium