FORTECA bardzo mocny środek do oprysku i zamgławiania permetryna 40% na komary, pleśniakowce, ptaszyńce, pluskwy i prusaki 5 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 599,00 zł 1599.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.35
Producent: Erpol
Kod produktu: 1603

Opis

FORTECA
BARDZO MOCNY PERMETRYNA 40%
ŚRODEK DO OPRYSKU I ZAMGŁAWIANIA
NA KOMARY, PLEŚNIAKOWCA LŚNIĄCEGO,
PTASZYŃCA KURZEGO, PLUSKWY I PRUSAKI 5 L


WYSOKA SKUTECZNOŚĆ
NA OWADY LATAJĄCE I BIEGAJĄCE

 

mocny - wysokie stężenie substancji czynnej,

✅ skuteczny - połączenie dwóch substancji aktywnych,

✅ wydajny - wystarcza na ok. 10000 m2 lub nawet 35000 m3,

uniwersalny - do oprysku i zamgławiania ULV lub termicznego,

✅ profesjonalny - stosowany w obiektach inwentarskich.

 

OPIS PRODUKTU

Środek owadobójczy FORTECA o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających wewnątrz pomieszczeń. Wyróżnia go wysoka skuteczność biobójcza przy niskich stężeniach. Przeznaczony do zwalczania much, komarów, prusaków, karaluchów, mrówek faraona, pluskiew itp. Ponadto preparat jest profesjonalnym produktem do likwidacji larw oraz much w obiektach inwentarskich. Szczególnie polecany również do zwalczania pleśniakowca lśniącego - skuteczność potwierdzona badaniami.

ZASTOSOWANIE

Środek FORTECA może być stosowany w pomieszczeniach inwentarskich, magazynowych, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Oprysk:

Zalecane stężenie: dawka minimalna 0,5%, dawka optymalna 1% (50 ml 0,5% lub 1% roztworu na 1 m2). Zalecana minimalna dawka na 100 m2 powierzchni wynosi 25 ml środka FORTECA w 5 litrach wody. Sposób wykonania zabiegu: sporządzić 0,5% roztwór wodny w proporcjach 25 ml środka na 5 litrów wody, dobrze wymieszać. Nanosić roztwór na dezynsekowane powierzchnie za pomocą opryskiwacza, zużywając 1 litr roztworu na 20 m2 (5 litrów roztworu na 100 m2 powierzchni). Przy zwalczaniu owadów biegających dokładnie spryskać miejsca, w których gnieżdżą się owady, tj. szczeliny, pęknięcia ścian, narożniki, miejsca trudno dostępne, otwory itp. Przy zwalczaniu much opryskiwać należy powierzchnie, na których przebywają muchy oraz miejsca składowania odpadów.

Zamgławianie lub fumigacja:

Zalecana dawka przy zamgławianiu, fumigacji: dawka minimalna 130 ml środka na 1000 m3, dawka optymalna 170 ml środka na 1000 m3 stosując do zabiegu urządzenia wytwarzające aerozole, tj. zamgławiacz ULV lub zamgławiacz termiczny. Zabieg za pomocą urządzeń do zamgławiania termicznego (gorąca mgła) lub ULV (zimna mgła): sporządzić emulsję roboczą w proporcjach 130 ml środka, od 0,2 do 0,5 litra nośnika mgły i uzupełnić wodą do 2 litrów. Tak przygotowana emulsja wystarcza na dezynsekcję pomieszczenia o kubaturze 1000 m3.

Okres od zastosowania produktu do skutku biobójczego: 2 godziny. Okres wyłączenia obiektu lub terenu z użytkowania: obiekt można użytkować i wprowadzić zwierzęta po upływie 4 godzin (przy włączonej wentylacji pomieszczenia) od zastosowania produktu.


skład:
permetryna 40%, cypermetryna 10%
numer pozwolenia: 7317/18

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

20 września 2019

solidna firm szybka dostawa zakupiony środek skuteczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium