Fendona 6 SC oprysk o szybkim i niezawodnym działaniu na PLUSKWY, KARALUCHY i MUCHY 500 ml

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.29776
Producent: BASF
Kod produktu: 278

Opis

FENDONA 6 SC
OPRYSK O SZYBKIM I NIEZAWODNYM DZIAŁANIU
NA PLUSKWY, KARALUCHY I MUCHY 500 ML


ZAPEWNIA SZYBKIE UNIESZKODLIWIENIE OWADÓW
NAWET W MIEJSCACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

 

  • szybkie działanie - pierwsze efekty już w ciągu 30 minut,
  • uniwersalna skuteczność - wobec szerokiej gamy szkodników,
  • zaawansowana formuła - zawiera cząsteczki mikrokrystaliczne,
  • potwierdzona szybkość działania i wyjątkowo długi okres aktywności,
  • stosowany przez wyspecjalizowane ekipy dezynsekcyjne.

 


OPIS PRODUKTU

Fendona 6 SC to koncentrat owadobójczy w postaci stężonej zawiesiny należący do grupy syntetycznych pyretroidów przeznaczony do zwalczania szerokiej gamy owadów takich jak: mrówki, pluskwy domowe, chrząszcze, karaluchy, muchy, pchły, komary i inne przenoszące choroby, jak również ćmy, rybiki cukrowe, termity i osy. Preparat cieszy się doskonałą renomą jednego z najcenniejszych narzędzi do walki z malarią i innymi przenoszonymi przez owady chorobami na świecie. Środek zawiera alfa-cypermetrynę, substancję aktywną zapewniającą niezawodne działanie przy wyjątkowo niskim dawkowaniu. Dzięki niej preparat unieszkodliwia owady w ciągu zaledwie 30 minut i prowadzi do ich śmierci w ciągu 24 godzin.

Dodatkowo cząstki mikrokrystaliczne, w połączeniu z precyzyjnie wyselekcjonowaną na drodze badań mieszaniną składników konsolidujących i rozprowadzających, zapewniają doskonałą skuteczność, zarówno natychmiastową jak i przedłużoną, nawet wobec trudnych w zwalczaniu gatunków, takich jak pluskwa domowa.

Preparat Fendona 6 SC jest bezwonny, nie powoduje plam ani korozji - jest mało toksyczny dla ludzi i innych zwierząt stałocieplnych. Cechy te w połączeniu z niewielką dawką i niskim poziomem drażliwości dla skóry czynią go szczególnie przydatnym w zastosowaniu w miejscach, w których przebywają ludzie, zwierzęta lub tam, gdzie przechowywane są artykuły spożywcze. Powyższe potwierdzone jest faktem, iż jest on zalecany do stosowania w impregnowanych insektycydami moskitierach.

ZASTOSOWANIE

Preparat Fendona 6 SC zalecany jest do zwalczania owadów biegających i latających w obiektach mieszkalnych, inwentarskich, przemysłowych - w tym gastronomicznych - czy też publicznych placówkach opieki zdrowotnej, ale również hotelach i restauracjach.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat należy rozcieńczać z wodą w proporcjach 5 ml/l i aplikować przy użyciu standardowych opryskiwaczy. Opryskiwacz należy napełnić odpowiednią dawką środka Fendona 6 SC. Następnie należy nim wstrząsnąć, by umożliwić równomierne wymieszanie się składników. Wymieszanie zawartości opryskiwacza zalecane jest również po każdej przerwie w pracy. Podczas opryskiwania należy równomiernie pokryć całą docelową powierzchnię, unikając nadmiernego jej zwilżenia oraz wpływania preparatu.

Zalecane stężenie cieczy roboczej:

W normalnych warunkach 35 ml środka rozcieńczonego w 5 l wody wystarcza na powierzchnię ok. 100 m2. W przypadku wysokiego stopnia infestacji bądź stosowania preparatu na mocno zabrudzonych, porowatych lub chłonnych powierzchniach zalecane jest użycie podwójnej dawki w celu uzyskania optymalnych wyników. Ludzie i zwierzęta mogą powrócić do zdezynsekowanych pomieszczeń natychmiast po wyschnięciu rozpylonego preparatu i starannym przewietrzeniu.


skład: alfa-cypermetryna 60 g/1 l
numer pozwolenia: 3022/06

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium