GLOTOX GARDEN TOP gotowa do użycia trutka na MYSZY, NORNICE i KRETY pasta BROMADIOLON 160 g

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 22,50 zł 22.50
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.42857
Producent: -
Kod produktu: 988

Opis

GLOTOX GARDEN TOP
GOTOWA DO UŻYCIA TRUTKA NA MYSZY, NORNICE I KRETY

PASTA BROMADIOLON 160 G


KRETY, NORNICE I MYSZY
SKUTECZNIE ZWALCZA SZKODNIKI OGRODOWE

 

  • specjalnie dobrana i opatentowana trutka,
  • nowoczesna forma - wygodne saszetki,
  • wytrzymała - odporna na wilgoć,
  • do zwalczania kretów, nornic i myszy,
  • posiada certyfikat jakość - ISO 9001:2000.

 


OPIS PRODUKTU

GLOTOX GARDEN TOP to specjalnie dobrana i opatentowana trutka w formie saszetek (opakowanie zawiera ok. 15 szt.) jest nowoczesnym, odpornym na wilgoć preparatem gryzoniobójczym zalecanym do zwalczania wszelkich szkodników ogrodowych, w tym kretów, nornic i myszy. Środek jest gotowym do użycia preparatem, odpowiednim do kontroli populacji gryzoni wszystkich gatunków. Zawiera bromadiolon, wyjątkowo skuteczny nawet w przypadku gryzoni odpornych na inne antykoagulanty. Połknięcie przynęty wystarcza do uśmiercenia gryzonia w ciągu kilku dni, bez wzbudzania podejrzeń u towarzyszących osobników, dzięki szczególnemu sposobowi działania antykoagulantów pośrednich, które nie powodują bólu, lecz wewnętrzne, śmiertelne krwawienie. Po połknięciu gryzonie duszą się i w poszukiwaniu świeżego powietrza zazwyczaj wychodzą na zewnątrz, gdzie umierają.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 12 października 2011 r. w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną (Dz. U. Nr 237, poz. 1419) kret podlega częściowej ochronie gatunkowej. Z ochrony jest wyłączony na terenach ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek, lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.

ZASTOSOWANIE

Preparat GLOTOX GARDE TOP dzięki zrównoważonej mieszance substancji przywabiających (tłuszcze, oleje i cukry) nadaje się do stosowania we wszelkich miejscach (domach, biurach, zakładach przemysłowych, magazynach itp.) jak również na zewnątrz, szczególnie w sytuacjach, w których tradycyjne przynęty nie zostały zjedzone przez gryzonie.

SPOSÓB UŻYCIA

Wykładać po 1-2 saszetce GLOTOX GARDEN TOP w korytarzach i kopcach. Nie zakopywać lecz pozostawić drożne na okres około 1 tygodnia.

Uwaga! Nie rozrywać saszetek!


skład: bromadiolon 0,005 g/100 g
numer pozwolenia: PL/2013/0100/A/MR

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

27 marca 2018

Po wypróbowaniu kilku innych trutek ta jak najbardziej się sprawdziła. Polecam! Z kretem pożegnałem się bez problemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium