INSEKTOZOL aerozol na KARALUCHY, PRUSAKI, PLUSKWY, MRÓWKI 300 ML

Dostępność: chwilowo niedostępny
Cena: 10,50 zł 10.50
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.33333
Producent: -
Kod produktu: 1638

Opis

INSEKTOZOL NIEZWYKLE SKUTECZNY SPRAY
NA KARALUCHY I INNE OWADY BIEGAJĄCE 300 ML

 

  • zwalcza karaluchyprusakipluskwymrówki faraona,
  • niezwykła skuteczność,
  • gotowy do użycia,
  • ruchoma dysza do trudno dostępnych miejsc.

 
OPIS PRODUKTU

Gotowy do użycia środek INSEKTOZOL to aerozolowany preparat owadobójczy o niezwykłej skuteczności przeznaczony do zwalczania w pomieszczeniach wszelkich owadów biegających, jak np. karaluchyprusakipluskwymrówki faraonarybiki cukrowe, pchły itp. Pojemnik wyposażony jest w specjalną rurkę przedłużającą, szczególnie przydatną do stosowania preparatu w miejscach trudno dostępnych.

ZASTOSOWANIE

Przede wszystkim INSEKTOZOL przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających w pomieszczeniach. Preparat charakteryzuje się dobrą skutecznością na powierzchniach gładkich (glazura, terakota, szkło, powierzchnie metalowe).

SPOSÓB UŻYCIA

Przed wykonaniem zabiegu usunąć ludzi i zwierzęta, zabezpieczyć przed skażeniem akwaria, produkty spożywcze, naczynia na żywność i inne przedmioty użytkowe. Preparat INSEKTOZOL przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać (z odległości około 30 cm) miejsca gromadzenia i gnieżdżenia się owadów (okolice dolnych partii ścian, szpary, szczeliny, okolice przewodów CO, rur wodociągowych itp.). Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Czas opryskiwania powierzchni około 2 m2 powinien wynosić około 30 sek. Pomieszczenie po skończonym zabiegu pozostawić zamknięte przez 1-2 godz. (optymalny czas do uzyskania skuteczności bójczej), po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz. Po skończonym zabiegu umyć ręce i twarz wodą z mydłem. 
Preparat należy przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w suchych i przewiewnych pomieszczeniach. Produkt biobójczy – należy używać z zachowaniem szczególnej ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.


skład: permetryna 0,1 g/100 g, d-tetrametryna 0,2 g/100 g, butotlenek piperonylu 0,5 g/100 g
numer pozwolenia: 6232/15

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl