KARAKILL rewelacyjny mikrokapsułkowy spray 600 ml PRUSAKI, KARALUCHY, PLUSKWY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 22,00 zł 22.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.25001
Producent: -
Kod produktu: 219

Opis

KARAKILL
REWELACYJNY MIKROKAPSUŁKOWY SPRAY 600 ML


PRUSAKI, KARALUCHY, PLUSKWY, MRÓWKI, RYBIKI, ITP.
DŁUGOTRWAŁE I PEWNE DZIAŁANIE, BARDZO NISKA SZKODLIWOŚĆ DLA LUDZI

 

  • bardzo skuteczny - na karaluchy, prusaki i pluskwy,
  • wydajny - wystarczy na 12 m2,
  • długotrwały efekt - mikrokapsułki,
  • wygodna aplikacja - atomizer,
  • nie posiada zapachu.

 


OPIS PRODUKTU

KARAKILL to gotowy do użycia preparat w formie mikrokapsułek zawieszonych w roztworze wodny, co zapewnia długotrwałe i pewne działanie oraz bardzo niską szkodliwość dla ludzi. Preparat przeznaczony do zwalczania owadów biegających, w tym prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. w higienie sanitarnej. Opakowanie preparatu wystarcza ma opryskanie 12 m2 powierzchni.

ZASTOSOWANIE

Preparat KARAKILL może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, fabrycznych, magazynowych, inwentarskich, a także w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach i innych, przy ścisłym przestrzeganiu zalecanych środków ostrożności.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem KARAKILL. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Oprysk wykonać z odległości 20–30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, po których biegają szkodniki. Używać 50 ml preparatu na 1 m2. Opryskiwać miejsca przebywania i gnieżdżenia owadów, dolne części ścian, powierzchnie przy listwach podłogowych, w pobliżu rur hydraulicznych i C.O., za szafkami, zlewozmywakami, wannami, ekranami, tylne ściany mebli oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki owadów. Po upływie 24-48 godzin od dezynsekcji należy zmyć preparat z powierzchni, z którymi ma bezpośredni kontakt użytkownik. Na pozostałych powierzchniach preparat powinien pozostać. Po zabiegu pomieszczenia należy wywietrzyć.

 

skład: cyfenotryna 2,5 g/l (0,25%)
numer pozwolenia: 3665/09

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl