Kostka na myszy i szczury FLOKUMAFEN SECUVIA SECURE 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BASF
Kod produktu: 2562

Opis

SECUVIA SECURE
GOTOWA DO UŻYCIA KOSTKA

FLOKUMAFEN NA MYSZY I SZCZURY 5 KG


NAJLEPSZY WYBÓR WŚRÓD TRUTEK
PRZEZNACZONA DO PROFESJONALNEGO ZWALCZANIA GRYZONI

 

  • szczególnie przydatna w warunkach podwyższonej wilgoci
  • najszybciej działający preparat do profesjonalnego stosowania
  • dostarcza śmiertelną dawkę po pierwszym pobraniu
  • oszczędza nakłady i czas wykonania zabiegu deratyzacji
  • skuteczny wobec populacji odpornych na inne antykoagulanty

 

OPIS PRODUKTU

SECUVIA® SECURE to gotowy do użycia produkt gryzoniobójczy w postaci bloczków woskowych, przeznaczony do zwalczania myszy domowej (Mus musculus/domesticus), szczura wędrownego (Rattus norvegicus) i szczura śniadego (Rattus rattus). Wykazuje również działanie  na myszy i szczury odporne na antykoagulanty pierwszej generacji, np. warfaryna, na szczury wędrowne odporne na antykoagulanty drugiej generacji: difenakum i bromadiolon, oraz na myszy odporne na bromadiolon. Preparat przeznaczony do stosowania przez profesjonalistów. Zawiera substancję czynną flokumafen.

Bloczki woskowe z rozdrobnionymi ziarnami zbóż o masie 25 g, zawierające flokumafen. Charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami smakowymi, zawierają substancję chroniącą przed pleśnią, co przedłuża ich przydatność i trwałość, gdy są stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Rozmiar bloczków jest tak dobrany, że umożliwia szybkie i łatwe ich umieszczanie oraz usuwanie bez ryzyka zanieczyszczenia najbliższego środowiska. Bloczki mają centralnie umieszczone otwory służące do bezpiecznego mocowania. Szczególnie użyteczne w szerokim zakresie zastosowań komercyjnych.

ZASTOSOWANIE

SECUVIA® SECURE jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i wokół budynków wyłącznie w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych oraz w punktach wykładania przynęty (wyłącznie użytkownicy profesjonalni przeszkoleni w tym zakresie).

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie szczurów:

Wykładać po 2-3 bloczki preparatu (50-75 g przynęty) w karmnikach deratyzacyjnych lub w zabezpieczonych punktach z przynętą, rozmieszczonych co 5-10 m (w zależności od poziomu infestacji tzn. liczebności (gryzoni).

Zwalczanie myszy:

Wykładać po 1 bloczku preparatu (25 g przynęty) w karmnikach deratyzacyjnych lub w zabezpieczonych punktach z przynętą, rozmieszczonych co 1-2 m (w zależności od poziomu infestacji tzn. liczebności (gryzoni).

Zaleca się stosowanie SECUVIA® SECURE w w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża, ściany lub innego stałego elementu. W przypadku, gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć. W przypadku stosowania w kanałach ściekowych przynęta powinna zostać umieszczona w taki sposób, by uniemożliwić jej przypadkowe przemieszczenie lub zalanie. Karmniki należy wyraźnie oznakować tak aby było oczywiste, że zawierają one produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Zabezpieczyć przynętę w taki sposób, aby nie mogła być ona wynoszona. Należy prowadzić regularne (po 4, 7 dniach, i następnie co 7 dni) inspekcje punktów, w których wyłożona jest przynęta, uzupełniać przynętę zjedzoną i wymienić  każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Jeżeli w kontrolowanym punkcie przynęta została całkowicie pobrana należy w danej lokalizacji zwiększyć liczbę punktów z wyłożoną przynętą lub zwiększyć częstotliwość sprawdzania danego punktu. Preparat uzupełniać w punktach do momentu, gdy zakończy się jego ubywanie. Preparat należy rozmieszczać w miejscach gnieżdżenia i żerowania gryzoni: przy otworach do nor, wzdłuż ścieżek przemieszczania, w zakamarkach (jak np. ubytki ścian), w miejscach, gdzie gryzonie mogą znaleźć pożywienie, oraz w miejscach pogryzionych wskazujących na ich aktywność. Efekt gryzoniobójczy pojawia się po 3-8 dniach od pobrania przez gryzonia śmiertelnej dawki przynęty. Śmiertelna dawka jest najczęściej pobrana podczas pierwszego kontaktu gryzonia z preparatem.


skład: flokumafen 0,025 g/kg (0,0025%)
numer pozwolenia: PL/2019/0368/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium