Kremowa trutka na myszy i szczury PROPASTA BRODIFAKUM atrakcyjna dla gryzoni 250 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 54,99 zł 54.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: ARMOSA TECH SA
Kod produktu: 3100

Opis

PROPASTA ARMOCHA TECH SA
BARDZO SKUTECZNA I MOCNA PASTA BRODIFAKUM W TUBIE

NA SZCZURY I MYSZY 300 G


GOTOWA DO UŻYCIA TŁUSZCZOWA I KREMOWA PRZYNĘTA
SKUTECZNA NA SZCZURY I MYSZY

 

 łatwa aplikacja za pomocą pistoletu do silikonu (producent nie dodaje do produktu)

skuteczna deratyzacja już do 2 tygodni

✅ bardziej tłusta konsystencja która jest bardzo atrakcyjna dla gryzoni

✅ bardzo skuteczna - zabija po jednorazowym spożyciu

✅ bezpieczna i higieniczna - podczas wykładania nie ma kontaktu z trucizną

 zawiera bardzo mocną substancję czynną

✅ wygodna do dawkowania tuba

 

IDEALNE ROZWIĄZANIE W PRZYPADKU SILNEJ KONKURENCJI ŻYWNOŚCIOWEJ
TRUTKA DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO

OPIS PRODUKTU

PROPASTA to przynęta w formie pasty zawierająca brodifakum (0,004%) do stosowania jako rodentycyd do zwalczania szczura wędrownego (Rattus norvegicus) i myszy (Mus musculus) poza pomieszczeniami wokół budynków, na otwartych przestrzeniach i składowiskach odpadów w celu ochrony zdrowia publicznego, produktów magazynowych i dóbr materialnych. Do stosowania przez profesjonalistów. 

ZASTOSOWANIE

PROPASTA przeznaczona jest do stosowania w miejscach, gdzie występują gryzonie. Preparat rozpoczyna działanie chwilę po zażyciu, a gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację. Myszy i szczury poddane działaniu trucizny, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni. Giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-10 dni od pobrania przynęty. Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.

PROPASTA zawiera tłuszcze oraz starannie dobrane aromaty, przez co jest wyjątkowo atrakcyjna dla gryzoni. Trutka bardzo długo zachowuje świeżość i soczystość w każdych warunkach pogodowych - jest wyjątkowo odporna na pleśń.

SPOSÓB UŻYCIA

W przypadku zasiedlenia przez szczury: Umieścić przynęty w miejscach, w których widoczne są oznaki aktywności gryzoni, takie jak świeże odchody wewnątrz lub w pobliżu gniazd i nor, tras przejścia lub żerowiskach gryzoni. Umieścić od 60g pasty w karmnikach deratyzacyjnych co 10 m (co 5 m w miejscach intensywnego występowania gryzoni) w obszarach aktywności szczurów. Nie przemieszczać i nie naruszać miejsc wykładania przynęt przez kilka dni po wyłożeniu przynęty. Jeśli po 7-10 dniach nie stwierdzi się żadnych oznak aktywności szczurów, należy przemieścić przynętę do obszaru o wyższej aktywności.

W przypadku zasiedlenia przez myszy: Przygotować 10 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozstawionych co 5 m (co 2 m w miejscach intensywnego występowania gryzoni). Myszy są bardzo ciekawskie i dlatego korzystne dla programu zwalczania może być przemieszczanie przynęt co 2-3 dni przy okazji kontroli punktów wykładania przynęty i jej uzupełniania. Przez pierwsze 10-14 dni należy często dokonywać kontroli miejsc wyłożenia przynęty.

Substancja czynna zawarta w trutce działa wyjątkowo skutecznie, nie powodując podejrzliwości wśród innych osobników, jest przy tym bardzo wydajna  Dzięki PROPASTA szybciej zwalczysz myszy i szczury ograniczając jednocześnie koszty deratyzacji!


skład: brodifakum 0,004%
numer pozwolenia: PL/2015/0184/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium