MUCHAKRON EKSTRA wabiący proszek na MUCHY do wykładania i malowania 50 g

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 8,00 zł 8.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 790

Opis

MUCHAKRON EKSTRA
WABIĄCY PROSZEK NA MUCHY
DO WYKŁADANIA I MALOWANIA 50 G


ZWABIA I ZABIJA
NAWET PRZEZ TRZY MIESIĄCE

 

  • uniwersalny - dwie formy stosowania,
  • skuteczny - zawiera substancję wabiącą,
  • bezpieczny - zawiera substancję zniechęcającą ludzi.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy MUCHAKRON EKSTRA w postaci proszku przeznaczony do zwalczania much stosowany w formie trutki pokarmowej lub pasty do malowania. Dzięki swojej uniwersalnej formie, działaniu kontaktowym i pokarmowym oraz zawartości trikozenu - atraktantu feromonowego - stanowi doskonały produkt do zwalczania much w gospodarstwach hodowlanych. Dodatkowo proszek zawiera beznzoesan denatonium - gorzką substancję zniechęcającą do spożycia przez ludzi.

ZASTOSOWANIE

Preparat MUCHAKRON EKSTRA zaczyna działać od razu po zastosowaniu i zachowuje aktywność przez okres nawet do 3 miesięcy. Preparat działa najskuteczniej, gdy jest wykładany w wielu miejscach. Powinny to być miejsca ciepłe i nasłonecznione (parapety, gzymsy, okna, belki, itp.) Rozpoczęcie stosowania preparatu wraz z pierwszym pojawieniem się much wiosną, zapobiega powstaniu licznej populacji much.

SPOSÓB UŻYCIA

Proszek MUCHAKRON EKSTRA można stosować w dwóch różnych formach:

  • jak pasta do malowania - 50 g preparatu wsypać do ok. 50 ml letniej wody i wymieszać. Tak sporządzona pasta jest gotowa do użycia po kilku minutach. Malować miejsca najczęstszego gromadzenia się much: nasłonecznione ściany, drzwi, okna, parapety, słupy, belki itp. Można też malować paski kartonu, folii plastikowej, sklejki lub cienkie deseczki i rozwieszać w miejscach opisanych powyżej.
  • jako trutka pokarmowa - preparat rozkładać w porcjach, w płytkich pojemnikach lub na podkładkach (zakrętki od słoików, tekturki, kawałki folii itp.), na wysokości 1,5–2 m od podłogi, w miejscach nasłonecznionych, na parapetach, na belkach, murkach itp. Preparat zaraz po jego wyłożeniu koniecznie lekko zwilżyć wodą (np. delikatne opryskanie wodą za pomocą opryskiwacza do kwiatków).

Uwaga! Pojemniki i podkładki użyte do wyłożenia preparatu w kolorze żółtym lub czerwonym dodatkowo wabią muchy do trutki.

W celu obniżenia kosztów zabiegu można preparat starannie wymieszać z mlekiem w proszku lub cukrem w proporcji 1:1. Dokładne wymieszanie jest warunkiem zachowania skuteczności preparatu. Pomieszczenie może być użytkowane od razu po zabiegu. 100 g preparatu na każde 100 m2 powierzchni podłogi zabezpieczanego budynku.

 

skład: imidakloprid (1%), trikozen (0,1%), specjalnie dobrane składniki pokarmowe
numer pozwolenia: 0806/04

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl