MUCHOSTOP wabiacy środek do zwalczania MUCH w budynkach inwentarskich 150 g

Dostępność: brak towaru
Cena: 54,99 zł 54.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.8
Producent: BAYER
Kod produktu: 2479

Opis

MUCHOSTOP
SILNIE WABIĄCY OPRYSK 150 G


SKUTECZNY OPRYSK NA MUCHY
W GOSPODARSTWACH WIEJSKICH LUB BUDYNKACH GOSPODARCZYCH

 

wabiący - zawiera silnie wabiący atraktant

skuteczny - nawet na uodpornione owady

✅ wydajny - wystarcza do oprysku 75 m²

 

OPIS PRODUKTU

MUCHOSTOP jest preparatem do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta oraz wewnątrz miejsc przechowywania odchodów zwierzęcych. Produkt może być stosowany poprzez umieszczenie w pułapkach lub malowanie powierzchni obsiadanych przez muchy. Oprócz substancji czynnej MUCHOSTOP zawiera specjalną kombinację substancji nęcących muchy. Właściwości wabiące preparatu są dodatkowo potęgowane przez cukier stanowiący jego bazę oraz przez czerwony kolor, co w efekcie zapewnia bardzo dobrą konsumpcję trutki. Działanie preparatu rozpoczyna się bardzo szybko i w krótkim czasie prowadzi do znacznej redukcji populacji much. Produkt wykazuje działanie pokarmowe. Preparat zawiera również dodatek bitrexu, który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.

ZASTOSOWANIE

MUCHOSTOP jest przeznaczony do zwalczania owadów latających, w szczególności much (Musca domestica). Preparat jest przeznaczony do stosowania w gospodarstwach wiejskich lub budynkach gospodarczych takich jak kurniki, klatki hodowlane, pomieszczenia dla zwierząt oraz w miastach na wysypiskach śmieci, śmietnikach, w obiektach magazynowych, na podwórkach, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

W przypadku stosowania produktu w postaci rozcieńczonej, roztwór roboczy nanosić pędzlem lub wałkiem w formie pasów lub plam na elementy drewniane, tekturowe lub tekstylne o łącznej powierzchni około 1 m². Powierzchnie pomalowane produktem zawieszać lub umieszczać w miejscach, na których gromadzą się muchy (tj. ściany, słupy, filary, ramy okienne itp.). 1 m² powierzchni potraktowanej preparatem zabezpiecza pomieszczenia o powierzchni 100 m².

W przypadku stosowania produktu w postaci nierozcieńczonej, granulat umieścić bezpośrednio w pułapkach. Przynętę należy rozsypywać bezpośrednio do pułapki (np. płytkie naczynia), tak aby poszczególne granulki leżały blisko siebie tworząc pojedynczą warstwę. Najlepsze efekty osiąga się wykładając przynętę w wielu miejscach. Należy unikać miejsc zimnych lub suchych, ponieważ muchy wybierają ciepłe miejsca do odpoczynku. Jeszcze lepszy rezultat można osiągnąć delikatnie zwilżając preparat woda w wyłożonych pułapkach. Produkt wykazuje skuteczność do 8 tygodni od zastosowania. Minimalna przerwa między zabiegami to 21 dni.

Dozowanie: w postaci rozcieńczonej - 200 g produktu w 0,15 L ciepłej wody; w postaci nierozcieńczonej - 200 g produktu w pułapkach na 100 m².


skład: imidachlopryd 5 g/ kg (0,5%), trikozen, bitrex
numer pozwolenia: PL/2017/0273/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium