MUCHOZOL SPEED bomba zamgławiająca na MUCHY, KOMARY, MESZKI, MOLE 405 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 20,49 zł 20.49
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.91583
Producent: Synthos
Kod produktu: 1620

Opis

MUCHOZOL SPEED
AEROZOLOWY PREPARAT OWADOBÓJCZY
BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA 405 ML


ZABÓJCZY DLA MUCH, KOMARÓW
I INNYCH OWADÓW LATAJĄCYCH

 

  • uniwersalne działanie - zabójczy dla much, komarów, meszek, moli i innych,
  • wysoka skuteczność - zawiera aż dwie substancje czynne,
  • wygodna i szybka aplikacja - aerozol w formie bomby,
  • wydajny -wystarcza na 1000 m


OPIS PRODUKTU

Dobrze znany skuteczny środek biobójczy MUCHOZOL w formie bomby zamgławiającej o pojemności 405 ml.

 

MUCHOZOL SPEED zawiera w swoim składzie dwie substancje czynne, dzięki czemu szybko usunie problem owadów latających w każdym pomieszczeniu.

ZASTOSOWANIE

Bomba zamgławiająca MUCHOZOL SPEED to preparat jednorazowego użytku, przeznaczony do zwalczania much, komarów, meszek, dorosłych moli odzieżowych i spożywczych oraz innych owadów latających w pomieszczeniach.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed wykonaniem zabiegu należy usunąć osoby postronne (dzieci, kobiety w ciąży i karmiące, alergicy, osoby starsze i chore), zwierzęta (hodowlane i domowe) oraz wszystkie niezabezpieczone szczelnym opakowaniem artykuły spożywcze, pasze, a także zabawki, naczynia lub inne przedmioty użytkowe. Przed ponownym użytkowaniem umyć  wodą powierzchnie blatów, stołów i innych powierzchni.

Opakowanie z produktem należy umieścić w centralnej części pomieszczenia na dowolnej wysokości. Uruchomić poprzez silne naciśnięcie aplikatora, do momentu jego zablokowania, najlepiej przy wyciągniętej ręce tak, aby uniknąć narażenia na strumień aerozolowy. Pozostawić opróżniający się pojemnik, a następnie opuścić i zamknąć pomieszczenie na 1 godz. Czas aerozolowania pomieszczenia o kubaturze 30 m3 wynosi 5 sek.

Po zakończonym zabiegu pomieszczenie starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz., a następnie usunąć pusty pojemnik i postępować jak z  odpadami. Unikać bezpośredniego kontaktu z produktem oraz wdychania par. Przestrzegać podstawowych zasad higieny: nie jeść, nie pić, nie palić w czasie pracy z preparatem. Po skończonym zabiegu umyć ręce i twarz wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz.

Zawartość opakowania wystarcza na kubaturę pomieszczenia.1000 m3


skład:
cypermetryna 0,51 g/100 g (0,51%), esbiotryna 0,04 g/100 g (0,04%)
numer pozwolenia: 6157/15

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium