MURIN Extreme trutka na MYSZY i SZCZURY pasta BRODIFAKUM 150 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 16,99 zł 16.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.8
Producent: VEBI
Kod produktu: 1629

Opis

MURIN PASTA EXTREME 150 G
WZBOGACONA O ZIARNA SŁONECZNIKA I KONOPII

 

BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

gotowa do użycia

bardzo skuteczna

wygodne dawkowanie dzięki saszetkom

zawiera brodifakum

 

OPIS PRODUKTU

MURIN Pasta Extreme to gotowa do użycia przynęta na myszy i szczury w saszetkach. Trutka zawiera brodifacoum w maksymalnym stężeniu 0,0025% - antykoagulant II generacji - najsilniejszy związek służący do tępienia gryzoni dostępny na rynku. Nowoczesny skład pasty powoduje, iż jest to bardzo atrakcyjna forma przynęty nawet dla najbardziej opornych gryzoni. Wystarczy jednorazowe spożycie, aby gryzoń doznał zgonu, na skutek wstrzymania krzepnięcia krwi i jej znacznego rozrzedzenia w organizmie. Ciastowata forma trutki zamknięta w odrębnych saszetkach pozwala na łatwą kontrolę i precyzyjne rozpoznanie śladów żerowania. Opakowanie 150 g zawiera saszetki wypełnione 10 g pasty gryzoniobójczej. Specjalna powłoka w postaci saszetki stanowi ochronę dla substancji czynnej i pozostawia pastę w postaci niezmiennej.

ZASTOSOWANIE

Produkt MURIN Pasta Extreme przeznaczony jest do zwalczania gryzoni wewnątrz i wokół budynków w: domach, mieszkaniach, piwnicach, garażach, schowkach, ogrodach (z wyłączeniem miejsc uprawy i przechowywania roślin i produktów roślinnych).

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt należy stosować zgodnie z podanymi dawkami. Zaleca się noszenie odpowiednich rękawic ochronnych. Przynęty nie należy wyjmować z saszetek. Przynętę należy stosować wyłącznie w odpowiednich karmnikach deratyzacyjnych, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem. Karmniki należy wyraźnie oznakować, tak aby było oczywiste, że zawierają one produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża i rozmieszczone w sposób bezpieczny, aby zminimalizować ryzyko otwarcia, działania czynników atmosferycznych, zalania i przypadkowego połknięcia przynęty przez dzieci, lub przez zwierzęta niebędące przedmiotem zwalczania (zwłaszcza psy, koty, świnie, drób, dzikie ptactwo). Zabezpieczyć przynętę w taki sposób, aby nie mogła być ona wynoszona.

DAWKOWANIE 

Zwalczanie myszy: 20 - 40 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozmieszczonych co 5 m, a w przypadku wysokiej liczebności szkodników, karmniki zaleca się rozmieszczać co 2 m.

Zwalczanie szczurów: 100 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozmieszczonych co 10 m, a w przypadku wysokiej liczebności szkodników, karmniki zaleca się rozmieszczać co 5 m.

Należy prowadzić regularne (co 7 - 10 dni w przypadku zwalczania szczurów, co 3 - 4 dni w przypadku zwalczania myszy) inspekcje punktów, w których wyłożona jest przynęta, uzupełniać przynętę zjedzoną i wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Jeżeli przynęta została całkowicie skonsumowana należy zwiększyć liczbę punktów w tym obszarze. Nie zwiększać ilości wkładanej przynęty w danym punkcie. W celu zminimalizowania ryzyka spożycia i zatrucia przez dzieci oraz zwierzęta niebędące przedmiotem zwalczania, w trakcie czynności kontrolnych i po zakończeniu zabiegu deratyzacji, należy zebrać i usunąć martwe gryzonie, karmniki z przynętą oraz przynętę znalezioną poza karmnikiem.


skład: brodifacoum 0,0025 g/100 g (0,0025%)
numer pozwolenia: PL/2017/0256/MR/SBP

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium