MURIN Forte kostka bloczek 30 g BROMADIOLON MYSZY, SZCZURY 10 kg

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: INNY
Kod produktu: 904

Opis

MURIN FORTE
KOSTKA BROMADIOLON 10 KG

 

ZWALCZA MYSZY I SZCZURY
SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM POBRANIU

 

  • gotowa do użycia,
  • bardzo skuteczna,
  • zawiera związki mumifikujące,
  • kostki 30 g z ziarnami słonecznika i konopii.

 


OPIS PRODUKTU

MURIN Forte kostka to nowoczesny i wyjątkowo skuteczny preparat do zwalczania szczurów i myszy. Zawiera 0,005% bromadiolone. Uznany i stosowany w wielu krajach świata. Skomponowany na bazie produktów zbożowych, doskonałych atraktantów zapachowo-smakowych, zawiera bitrex oraz substancje mumifikujące. Gryzonie giną po jednorazowym pobraniu trutki. Preparat działa z opóźnieniem, nie wywołuje bolesnych stanów agonalnych, co nie wzbudza nieufności w populacji gryzoni. Doświadczalnie dobrana optymalna zawartość parafiny zabezpiecza preparat przed wilgocią nie obniżając przy tym jego atrakcyjności. Kostki nie tracą swoich właściwości fizyko-chemicznych nawet po 10 dniach zanurzenia pod wodą co stanowi o możliwości ich stosowania w ekstremalnych warunkach.

Zalety MURIN Forte:

  • nowe, bardzo atrakcyjne formy przynęty na myszy i szczury,
  • zastosowane substancje wabiące i smakowe gwarantują bardzo długą atrakcyjność przynęty dla gryzoni,
  • wysoka skuteczność, gdyż środek wstrzymuje krzepnięcie krwi przy jednokrotnym przyjęciu,
  • bezpieczne ponieważ zawierają bitrex - bardzo gorzki związek zapobiegający przypadkowemu spożyciu przez organizmy nie docelowe,
  • działa z opóźnieniem i bez wywoływania bolesnych stanów agonalnych, nie wzbudzając nieufności u gryzoni,
  • wysoka odporność na wilgoć dzięki zawartości parafiny.

 

ZASTOSOWANIE

MURIN Forte kostka to preparat przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy. Zawiera 0,005% bromadiolon (związek z grupy antykoagulantów) oraz benzoesan denatonium - związek bardzo gorzki zapobiegający przypadkowemu spożyciu. Przynęta dostosowana do środowisk wilgotnych.

SPOSÓB UŻYCIA

Myszy: 20-40 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozmieszczonych co 5 m. W przypadku liczniejszej inwazji gryzoni, zaleca się rozstawienie co 2 metry. Należy co 2-3 dni przenosić przynętę podczas sprawdzania i/lub uzupełniania punktów z przynętą.
Szczury: do 100 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozmieszczonych co 10 m. W przypadku liczniejszej inwazji gryzoni, zaleca się rozstawienie co 5 m. Nie należy przesuwać lub przemieszczać punktów z przynętą przez kilka dni. Jeżeli nie zauważono oznak aktywności po 7-10 dniach, należy przenieść przynętę do obszaru o zwiększonej aktywności gryzoni.
Zwalczanie szczurów w kanałach ściekowych: 25-250 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym (maksymalnie 10 bloczków). Przynęta powinna zostać tak umieszczona, aby uniemożliwić jej przypadkowe przemieszczanie lub zalanie.


skład: bromadiolone 0,05 g/kg (0,005%), związki mumifikujące, benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2014/0157/MR

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium