przewin

MURIN Pasta Extreme BRODIFAKUM 150 g MYSZY, SZCZURY

PASTY NA MYSZY, SZCZURY
10.5
PLN
MURIN Pasta Extreme BRODIFAKUM 150 g MYSZY, SZCZURY
MURIN Pasta Extreme BRODIFAKUM 150 g MYSZY, SZCZURY
  • nowość
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
3 dni
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:
1629
Cena: 10,50 zł
Cena netto: 9,72 zł
szt

MURIN PASTA EXTREME 150 G
WZBOGACONA O ZIARNA SŁONECZNIKA I KONOPI

 

BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

  • gotowa do użycia,
  • bardzo skuteczna,
  • wygodne dawkowanie dzięki saszetkom,
  • produkowana na bazie brodifakum .

 

OPIS PRODUKTU

MURIN Pasta Extreme to gotowa do użycia przynęta na myszy i szczury w saszetkach. Trutka zawiera brodifacoum w maksymalnym stężeniu 0,0025% - antykoagulant II generacji - najsilniejszy związek służący do tępienia gryzoni dostępny na rynku. Nowoczesny skład pasty powoduje, iż jest to bardzo atrakcyjna forma przynęty nawet dla najbardziej opornych gryzoni. Wystarczy jednorazowe spożycie, aby gryzoń doznał zgonu, na skutek wstrzymania krzepnięcia krwi i jej znacznego rozrzedzenia w organizmie. Ciastowata forma trutki zamknięta w odrębnych saszetkach pozwala na łatwą kontrolę i precyzyjne rozpoznanie śladów żerowania. Opakowanie 150 g zawiera saszetki wypełnione 10 g pasty gryzoniobójczej. Specjalna powłoka w postaci saszetki stanowi ochronę dla substancji czynnej i pozostawia pastę w postaci niezmiennej.

ZASTOSOWANIE

Produkt MURIN Pasta Extreme przeznaczony jest do zwalczania gryzoni wewnątrz i wokół budynków w: domach, mieszkaniach, piwnicach, garażach, schowkach, ogrodach (z wyłączeniem miejsc uprawy i przechowywania roślin i produktów roślinnych).

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt neleży stosować zgodnie z podanymi dawkami. Zaleca się noszenie odpowiednich rękawic ochronnych. Przynęty nie należy wyjmować z saszetek. Przynętę należy stosować wyłącznie w odpowiednich karmnikach deratyzacyjnych, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem. Karmniki należy wyraźnie oznakować, tak aby było oczywiste, że zawierają one produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża i rozmieszczone w sposób bezpieczny, aby zminimalizować ryzyko otwarcia, działania czynników atmosferycznych, zalania i przypadkowego połknięcia przynęty przez dzieci, lub przez zwierzęta niebędące przedmiotem zwalczania (zwłaszcza psy, koty, świnie, drób, dzikie ptactwo). Zabezpieczyć przynętę w taki sposób, aby nie mogła być ona wynoszona.

DAWKOWANIE 

Zwalczanie myszy: 20 - 40 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozmieszczonych co 5 m, a w przypadku wysokiej liczebności szkodników, karmniki zaleca się rozmieszczać co 2 m.
Zwalczanie szczurów: 100 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozmieszczonych co 10 m, a w przypadku wysokiej liczebności szkodników, karmniki zaleca się rozmieszczać co 5 m.

Należy prowadzić regularne (co 7 - 10 dni w przypadku zwalczania szczurów, co 3 - 4 dni w przypadku zwalczania myszy) inspekcje punktów, w których wyłożona jest przynęta, uzupełniać przynętę zjedzoną i wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Jeżeli przynęta została całkowicie skonsumowana należy zwiększyć liczbę punktów w tym obszarze. Nie zwiększać ilości wkładanej przynęty w danym punkcie. W celu zminimalizowania ryzyka spożycia i zatrucia przez dzieci oraz zwierzęta niebędące przedmiotem zwalczania, w trakcie czynności kontrolnych i po zakończeniu zabiegu deratyzacji, należy zebrać i usunąć martwe gryzonie, karmniki z przynętą oraz przynętę znalezioną poza karmnikiem.


skład: brodifacoum 0,0025 g/100 g (0,0025%)
numer pozwolenia: PL/2017/0256/MR/SBP

Opinie o produkcie (0)

Sposoby płatności

Zlokalizuj przesyłkę

Dzięki szczegółowym aktualizacjom w czasie rzeczywistym widzisz jak przesyłka porusza się siecią DHL.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
wypisz się »

Facebook

Jeśli lubisz naszą firmę, polub nas na Facebooku!

Zobacz, gdzie znajdują się nasze sklepy

 

CENTRUM
sklep stacjonarny

al. Solidarności 113d 
na tyłach Kina FEMINA
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00
(sobota w sezonie letnim)


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

 

BIAŁOŁĘKA
zamówienia internetowe

ul. Czarnocińska 25
wjazd od ul. Drogowej
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sobota nieczynne


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

Sklep internetowy Shoper.pl