MURIN na GRYZONIE gotowa do użycia trutka na NORNICE i KARCZOWNIKI kostka BROMADIOLON 200 g

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.88667
Producent: -
Kod produktu: 560

Opis

MURIN NA GRYZONIE
GOTOWA DO UŻYCIA TRUTKA NA NORNICE I KARCZOWNIKI

KOSTKA BROMADIOLON 200 G

 

NOWOCZESNY I WYJĄTKOWO SKUTECZNY PREPARAT
ZWALCZA GRYZONIE NAWET PO JEDNORAZOWYM POBRANIU

 

  • mocna substancja - wystarczy jednorazowe spożycie,
  • wygodna aplikacja - gotowe do wyłożenia kostki,
  • zawiera związki mumifikujące.

 


OPIS PRODUKTU

MURIN na GRYZONIE to nowoczesny i wyjątkowo skuteczny środek do zwalczania nornic, karczowników, myszy, szczurów i innych gryzoni. Preparat w formie gotowych do użycia kostek parafinowych zawiera bromadiolon (substancja czynna z grupy antykoagulantów, skuteczna w zwalczaniu myszy i szczurów). Doświadczalnie dobrana optymalna zawartość parafiny zabezpiecza preparat przed wilgocią, nie obniżając przy tym jego atrakcyjności. Kostki nie tracą swoich właściwości fizyko-chemicznych nawet po 10 dniach zanurzenia pod wodą, co stanowi o możliwości ich stosowania w ekstremalnych warunkach.

ZASTOSOWANIE

Przynęta MURIN na GRYZONIE przeznaczona jest do zwalczania gryzoni wewnątrz i wokół budynków. Znajduje zastosowanie m.in. w ogrodach (z wyłączeniem miejsc uprawy i przechowywania roślin i produktów roślinnych), wewnątrz i wokół budynków przemysłowych (np. magazynów, ładowni statków) itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Kostki MURIN na GRYZONIE należy stosować zgodnie z podanymi poniżej dawkami. W miejscach, gdzie została zaobserwowana odporność na bromadiolon, substancja ta nie powinna być stosowana. Produktu nie wykładać w sposób przypadkowy, nie dotykać gołymi rękoma, używać rękawic ochronnych. Przynętę stosować wyłącznie w odpowiednich, dostępnych w sprzedaży karmnikach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem oraz odpowiednio oznakowanych. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża i rozmieszczone w sposób bezpieczny, aby zminimalizować ryzyko otwarcia, działanie czynników atmosferycznych i przypadkowe połknięcie przez dzieci lub przez zwierzęta niebędące przedmiotem zwalczania. Zabezpieczyć przynętę w taki sposób, aby nie mogła być wynoszona. Obserwować miejsca pobytu gryzoni, a karmniki z przynętą umieszczać przy norach, wzdłuż ścieżek przebiegu gryzoni i w miejscach ich największego zagęszczenia.

W przypadku zwalczania myszy stosować 20-40 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozmieszczonych co 5 m (w przypadku niskiej infestacji) lub 2 m (w przypadku wysokiej infestacji). Podczas zwalczania szczurów stosować do 100 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych rozmieszczonych co 10 m (w przypadku liczniejszej inwacji gryzoni, zaleca się rozstawienie co 5 m).

Nie należy przesuwać lub przemieszczać punktów z przynętą przez kilka dni. Jeżeli nie zauważono aktywności po 7-10 dniach, należy przenieść przynętę do obszaru o zwiększonej aktywności gryzoni. Śmierć gryzoni następuje zazwyczaj po 4-10 dniach od spożycia.


skład: bromiadiolon 0,005 g/100 g (0,005%), benzoesan denatonium 0,001 g/100 g (0,001%)
numer pozwolenia: PL/2014/0164/MR

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

15 czerwca 2015

Bardzo dobry środek, po pierwszych walkach z nornicami, szkodnik został usunięty całkowicie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl