Maseczka ochronna filtrująca FS-16V FFP1 NR D z zaworem

Dostępność: brak towaru
Cena: 15,99 zł 15.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.83333
Producent: Erpol
Kod produktu: 409

Opis

 MASECZKA FS-16V FFP1 NR D


KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
SKUTECZNA OCHRONA UKŁADU ODDECHOWEGO

 

  • przesuwna taśma nagłowia dla lepszego dopasowania półmaski
  • zawór wydechowy dla szybkiego pozbycia się dwutlenku węgla
  • bardzo wytrzymała konstrukcja i anatomiczne ukształtowanie
  • maksymalna skuteczność przy niskich oporach oddychania
  • komfort pracy bez podrażnień i uczuleń

 

OPIS PRODUKTU

Półmaska filtrująca FS-16V FFP1 NR D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną (mgły) dla których NDS jest ≥0,05 mg/m3 o ile stężenie fazy rozproszonej nie przekracza 4 x NDS. FS-16V FFP1 NR D są półmaskami czaszowymi, jednorazowego użytku, przeznaczone na jedną zmianę roboczą (max. 8 godzin). Nie należy stosować ich, gdy stężenie tlenu w powietrzu jest mniejsze niż 17%. Półmaski są wyrobem antyelektrostatycznym - mogą być używane w strefie zagrożonej wybuchem.

ZASTOSOWANIE

Najczęściej stosowane w przemyśle rolniczym, spożywczym, kamieniołomach, cementowniach, w budownictwie, przy obróbce drewna miękkiego (iglastego) a w szczególności dla pyłów i dymów takich substancji jak: węglan wapnia, grafit, gips, kreda , cement, tynk, marmur, tlenek cynku, pyłki roślinne, celuloza, siarka, bawełna, opiłki metali żelaznych, pył węglowy – do 4 x NDS.

CHARAKTERYSTYKA

Półmaska filtrująca FS-16V FFP1 NR D składa się z:

- czaszy wykonanej z wielowarstwowej włókniny filtracyjnej
- dwóch taśm nagłowia
- zaworu wydechowego

Półmaska jest tak skonstruowana, aby można było w niej z łatwością oddychać w trakcie całej zmiany roboczej. Dzięki anatomicznemu kształtowi oraz zaciskowi nosowemu i znajdującej się pod spodem piance, półmaska jest łatwa do dopasowanie dla większości kształtów twarzy, tak aby zapewnić konieczną szczelność.

SPOSÓB UŻYCIA

Półmaski należy przechowywać w temperaturze od -20°C do +40°C i wilgotności poniżej 70%. Przed użyciem półmaski, należy sprawdzić jej stan techniczny: czy jej elementy nie są uszkodzone. Półmaski uszkodzone oraz takie, których data ważności została przekroczone nie mogą być użyte. Półmaski nie należy składać i zaginać.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium