Mocna trutka na MYSZY i SZCZURY pasta bromadiolon STRONG 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 119,00 zł 119.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.84316
Producent: STRONG
Kod produktu: 2036

Opis

STRONG PASTA BROMADIOLON 5 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
ZABÓJCZA DLA GRYZONI PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

przeznaczenie: na myszy i szczury

✅ wyjątkowo odporna
na trudne warunki atmosferyczne

skutecznie wabi gryzonie

zabójcza po jednorazowym spożyciu

✅ używana przez profesjonalne firmy DDD - precyzyjne dawkowanie pasty w saszetkach

✅ zawiera bitrex - substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

✅ mocne aromaty wabiące pozwalają na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

 

Masz problem z myszami i szczurami?
Mamy na to bardzo skuteczne rozwiązanie!
Zakończ walkę z gryzoniami raz na zawsze!

OPIS PRODUKTU

STRONG BROMADIOLON PASTA dzięki smakowitym składnikom mieszkanki jest wykrywana przez gryzonie z dużej odległości. Zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Gryzonie giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Dodatkowo, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni.

Trutka jest dużo bardziej atrakcyjna dla szkodników niż naturalna żywność,
ale także zachowuje trwałość nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych!ZASTOSOWANIE

STRONG BROMADIOLON PASTA nawet w małych dawkach upośledza krzepnięcie krwi. Działa na szczury śniade i wędrowne, myszy itp., w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę. Trutka do użytku profesjonalnego nadaje się do zastosowania w i wokół budynków: gospodarstwa, magazyny, hurtownie, wspólnoty, szkoły, domy, garaże itp.Wyjątkowa odporność pasty STRONG na warunki atmosferyczne pozwala zastosować trutkę w miejscach, w których stosowanie innych trutek byłoby wyzwaniem: na otwartych polach, w gospodarstwach rolnych, wilgotnych piwnicach, sadach, magazynach itp.

100% śmiertelność po pojedynczym spożyciu.

SPOSÓB UŻYCIA

STRONG BROMADIOLON PASTA pasta to produkt gotowy do użycia. Trutkę należy wyłożyć w odpowiednich miejscach, zależnie od ilości gryzoni, a następnie przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby.

Przed użyciem trutki na myszy i szczury STRONG zaleca się ocenić stopień nasilenia problemu. Umieścić trutkę w miejscach gdzie widoczne są oznaki bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Gniazda, nory i trasy przejść gryzoni to najlepsze miejsca rozłożenia trutki. Trutkę należy umieścić wzdłuż ścian pomieszczeń w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć.

  • Zwalczanie myszy: wykładać 40 g przynęty (2 saszetki o masie 20 g) w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100 m².

  • Zwalczanie szczurów: wykładać 60-100 g przynęty (3-5 saszetek) w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100 m².

Już pojedyncze spożycie pasty zawierającej bromadiolon ma zdolność eksterminacji gryzonia. STRONG BROMADIOLON PASTA zawiera ekstremalnie gorzką substancję, niewykrywalną przez gryzonie, która zapobiega spożyciu trutki przez ludzi i zwierzęta.

Gotowa do użycia przynęta wzbogacona jest we wzmacniacze smaku i zapachu, dlatego właśnie jest wyjątkowo atrakcyjna dla gryzoni. Pasta jest skuteczna przeciw wszystkim gryzoniom i może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, jeżeli jest chroniony przed wilgocią np. w stacji deratyzacyjnej (dostępne również w naszej ofercie stacje deratyzacyjne). Stabilizatory oraz tłuszcze i oleje zapobiegają  utlenianiu dzięki czemu pasta długo zachowuje świeżość i soczystość. Pasta STRONG pozostaje atrakcyjna do spożycia w każdych warunkach.

skład: bromadiolon 0,005 g/100 g (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2017/0277/MR/SBP

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG!

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium