przewin

NA KARALUCHY oprysk o długotrwałym działaniu i natychmiastowym efekcie 30 ml

Opryski na PRUSAKI I KARALUCHY
23
PLN
NA KARALUCHY oprysk o długotrwałym działaniu i natychmiastowym efekcie 30 ml
NA KARALUCHY oprysk o długotrwałym działaniu i natychmiastowym efekcie 30 ml
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
3 dni
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:
1130
Cena: 23,00 zł
Cena netto: 21,30 zł
szt

NA KARALUCHY
OPRYSK O DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU

I NATYCHMIASTOWYM EFEKCIE 30 ML


PODWÓJNY SKŁAD
NATYCHMIASTOWY EFEKT BIOBÓJCZY

 

  • przeznaczony do zwalczania karaluchów i prusaków,
  • posiada bardzo mocny podwójny skład,
  • nadaje się do oprysku i zamgławiania,
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz,
  • polecany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat NA KARALUCHY do skutecznego zwalczania karaluchów i prusaków na powierzchniach gładkich i porowatych. Środek zawiera dwa połączone bardzo trwałe i wykazujące natychmiastowy efekt biobójczy (efekt knock-down nazwany uderzeniowym) syntetycznie pyretroidy: cypermetrynę i tetrametrynę. Środek można z powodzeniem stosować tak jako oprysk, jak i do zamgławiania.

Parę słów na temat karaczanów:

Długość samców w przypadku karaluchów wynosi około 25 mm a samic blisko 32 mm. Są one błyszczące i ciemnobrązowe, prawie czarne z wyglądu. Poczwarki (formy nierozwinięte) mogą być czerwono-brązowe. Słabo wspinają się po gładkich powierzchniach, co może zredukować ich występowanie w budynkach. Dobrze tolerują zimno, dlatego łatwo je znaleźć na zewnątrz budynków, w rynnach, ogrodach, studzienkach ściekowych, zewnętrznych konstrukcjach z cegieł i innych.

Samiec prusaka jest brunatno-żółty z jaśniejszymi nogami i czułkami. Samica natomiast jest nieco ciemniejsza. Na głowie znajdują się długie, cienkie czułki zbudowane z licznych członów. Są one w ciągłym ruchu, gdyż dla karaczana są ważnymi narządami zmysłowymi. Prusaki często je czyszczą przesuwając przez aparat gębowy. Odnóża ich są długie i mają charakterystyczne kolce na goleniach. Stopa zbudowana jest z 4 członów, który każdy ma przylgi, a ostatni ma dodatkowo poduszeczkę i pazurki. Dzięki tak zbudowanym stopom, może łatwo poruszać się po gładkich i pionowym powierzchniach. Prusak ma dobrze wykształcone skrzydła, ale nie fruwa. Używa skrzydeł do "lotu szybowcowego" lub jako "spadochronu" przy spadaniu z większych wysokości. Jest owadem występującym gromadnie, najczęściej w lokalach z centralnym ogrzewaniem.

ZASTOSOWANIE

Preparat NA KARALUCHY może być stosowany w następujących obiektach: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach użyteczności publicznej, zakładach przetwórstwa spożywczego (w domach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, hotelach, restauracjach, szpitalach - w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną, domach opieki i spokojnej starości, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego - takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i w dojarniach) oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy właściwie wyznaczyć obszar objęty zabiegiem. Preparat NA KARALUCHY stosuje się jako roztwór wodny, przygotowywany w momencie użycia. Stosowanie za pomocą opryskiwaczy ciśnieniowych bądź poprzez zamgławianie drobnokropliste ULV, w ilości: 1 litr gotowego roztworu na 10-15 m2 powierzchni, w następujących dawkach:

W pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na podłodze w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych, itp.

Na zewnątrz pomieszczeń:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach itp. Można także stosować 3-5% roztwór z rozpuszczalnikiem na bazie glikolu (300-500 ml preparatu na 10 l rozpuszczalnika) do zamgławiania na zimno lub na gorąco w ilości 0,5-1 l roztworu na hektar lub 0,5-2 l na 1000 m2 pomieszczenia. Preparat może być stosowany na zewnątrz pomieszczeń metodą malowania.


skład: cypermetryna  7,2 g/100 g, tetrametryna 1,3 g/ 100 g
numer pozwolenia: 5558/13

Opinie o produkcie (0)

Sposoby płatności

Zlokalizuj przesyłkę

Dzięki szczegółowym aktualizacjom w czasie rzeczywistym widzisz jak przesyłka porusza się siecią DHL.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
wypisz się »

Facebook

Jeśli lubisz naszą firmę, polub nas na Facebooku!

Zobacz, gdzie znajdują się nasze sklepy

 

CENTRUM
sklep stacjonarny

al. Solidarności 113d 
na tyłach Kina FEMINA
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00
(sobota w sezonie letnim)


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

 

BIAŁOŁĘKA
zamówienia internetowe

ul. Czarnocińska 25
wjazd od ul. Drogowej
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sobota nieczynne


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

Sklep internetowy Shoper.pl