NA KLESZCZE bardzo skuteczny i wydajny oprysk na KLESZCZE 250 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 49,99 zł 49.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.41667
Producent: -
Kod produktu: 1573

Opis

NA KLESZCZE
BARDZO SKUTECZNY I WYDAJNY

OPRYSK NA KLESZCZE 250 ML


PREPARAT DO ZWALCZANIA KLESZCZY
CHRONI NAWET DO KILKU TYGODNI OD ZASTOSOWANIA

 

  • wydajny - wystarcza nawet do 2500 m2,
  • skuteczny - efekt owadobójczy do kilku tygodni,
  • uniwersalny - do oprysku i zamgławiania.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy NA KLESZCZE w postaci płynnej emulsji o działaniu kontaktowym i żołądkowym do zwalczania owadów latających takich jak: komary (m.in. tygrysie), muchy, osy, bąki, mkliki mączne, mole, szkodniki magazynowe (m.in. wołki zbożowe, rytle pospolite), chrząszcze oraz owadów biegających i pełzających, takich jak: karaluchy, prusaki, mrówki, rybiki, pluskwy, pchły, kleszcze.

Dlaczego NA KLESZCZE to najlepszy wybór:

  • 250 ml preparatu wystarczy do opryskania ok. 2500 m2,
  • środek działa skutecznie do 2 miesięcy od zastosowania,
  • okres prewencji to tylko ok. 30 min (do wyschnięcia preparatu).

ZASTOSOWANIE

Preparat owadobójczy NA KLESZCZE może być efektywnie stosowany w celu zwalczania insektów (za pomocą opryskiwaczy ciśnieniowych i zamgławiaczy termicznych) wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

SPOSÓB UŻYCIA

Środek NA KLESZCZE stosuje się jako płynną emulsję, w następujących dawkach:

  • owady latające w pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na ścianach, podłogach, żaluzjach itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania much.

  • owady latające na zewnątrz:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

  • owady biegające i pełzające w pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na podłodze, w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania karaluchów.

  • owady biegające i pełzające na zewnątrz:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

Dla poprawy skuteczności zabiegów oraz uzyskania efektu przedłużonego działania polecamy stosować z nośnikami np. EKOFOG (do nabycia osobno).

Jak prawidłowo wykonać zabieg odkomarzania:

Zabiegi zwalczania komarów wykonujemy późnym popołudniem, najlepiej ok. godziny 18:00, wtedy komary wykazują największa aktywność. Oprysk na komary można wykonać za pomocą tradycyjnego opryskiwacza ciśnieniowego lub spalinowego. Najskuteczniejszym oraz najwydajniejszym są jednak zabiegi wykonane za pomocą zamgławiacza termicznego.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o ogromnym problemie inwazji kleszczy.

Opryskujemy w szczególności elewację budynku, zacienione miejsca, oraz miejsca gromadzenia się owadów. Najczęściej są to zarośla, wysokie trawy, krzewy, tuje itp. W większości przypadków działanie oprysków widoczne jest niemalże natychmiast. W przypadku odkomarzania przy pomocy zamgławiacza termicznego zabezpieczenie terenu oraz wysokich budynków jest dużo mniej pracochłonne oraz pozwala na ogromną oszczędność preparatów.


skład: cypermetryna 10,25 g/100 g
numer pozwolenia: 5548/13 (linia produktów: NA KLESZCZE)

Opinie o produkcie (2)

23 kwietnia 2018

Oprysk na kleszcze działa bardzo szybko, już po 2 godzinach można bezpiecznie korzystać z ogrodu.

27 maja 2018

Rewelacyjny oprysk zwalczający kleszcze, pies następnego dnia po opryskaniu działki nie przyniósł żadnego kleszcza - przed zabiegiem był codziennie min 1 kleszcz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl