NEPOREX 2 SG skuteczny i wydajny larwicyd na MUCHY 1 kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.9446
Producent: INNY
Kod produktu: 796

Opis

NEPOREX 2 SG
SKUTECZNY I WYDAJNY
LARWICYD NA MUCHY 1 KG


REGULATOR WZROSTU OWADÓW
PRZEZNACZONY DO ZWALCZANIA LARW MUCH

 

  • działa na larwy much
  • nie zabija dorosłych owadów
  • do posypywania, opryskiwania oraz polewania

 

OPIS PRODUKTU

Preparat NEPOREX 2 SG jest rozpuszczalnym w wodzie granulatem działającym jako regulator wzrostu owadów, który wpływa na proces przepoczwarzania się larw much. Nie zabija przy tym dorosłych owadów. Eliminacja dorosłej populacji much następuje stopniowo i staje się widoczna od jednego do dwóch tygodni po zastosowaniu preparatu.

ZASTOSOWANIE

Preparat można stosować poprzez posypywanie, opryskiwanie lub polewanie w oborach, stajniach, chlewniach i innych miejscach rozmnażania się larw much. Przed zastosowanie preparatu NEPOREX 2 SG należy zidentyfikować miejsca rozmnażania się much i wszystkie te miejsca potraktować środkiem równocześnie. Środek należy stosować tylko na miejsca rozmnażania się much. Nie zaleca się stosowania preparatu na miejsca odpoczywania much (ściany, sufit), ponieważ nie działa na dorosłe postacie much.

SPOSÓB UŻYCIA

Zalecana wielkość dawki wynosi 0,5 g substancji czynnej na m², niezależnie od sposobu zastosowania.

Posypywanie:

Preparat zastosować bezpośrednio i równomiernie na miejsca namnażania się much. Stosować posypywanie tylko w przypadku mokrego lub płynnego obornika.

Opryskiwanie:

Rozpuścić i dokładnie wymieszać wskazaną ilość preparatu w odpowiadającej objętości wody. Rozpylać na miejsca rozmnażania się much za pomocą opryskiwacza plecakowego lub automatycznym urządzeniem rozpylającym.

Polewanie:

Rozpuścić o dokładnie wymieszać wskazaną ilość preparatu w odpowiadającej objętości wody. Stosować równomiernie na miejsca rozmnażania się mucha za pomocą konewki.

Zalecane przerwy w stosowaniu preparatu zależą od zarządzenia i metod przetrzymywania zwierząt, jak i od warunków klimatycznych. Może zmieniać się od 2-3 tygodni do paru miesięcy.

Aby wyeliminować dorosłe postacie much należy natychmiast użyć kombinacji produktu NEPOREX 2 SG z produktem AGITA 10 WG (do nabycia osobno).


skład: cyromazyna 20 mg/g (2%)
numer pozwolenia: 2859/05

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium