Najmocniejsza TRUCIZNA na MYSZY i SZCZURY pasta brodifakum 300 g (2 x 150g) STRONG

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3029

Opis

NAJMOCNIEJSZA TRUCIZNA NA MYSZY I SZCZURY
STRONG PASTA BRODIFACOUM 300G (2 X 150G)


WYJĄTKOWO MOCNA I ŚWIEŻA PRZYNĘTA W FORMIE PASTY
GOTOWA DO ZASTOSOWANIA PRZECIWKO GRYZONIOM

 

bardzo mocna substancja - wystarczy jednorazowe spożycie

wygodna aplikacja - 20 sztuk gotowych do wyłożenia saszetek z pastą

skuteczne przywabianie - wykrywana przez gryzonie z dużej odległości

niezawodne działanie - nie wzbudza podejrzeń w populacji szkodników

uniwersalne zastosowanie - do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

 

OPIS PRODUKTU

STRONG TRUCIZNA NA MYSZY I SZCZURY to silny preparat gryzoniobójczy skuteczny przeciw trudnym do zwalczania gryzoniom. Preparat dzięki smakowitym składnikom mieszkanki jest wykrywany przez szkodniki nawet ze znacznej odległości, a dzięki zawartości sprawdzonej substancji czynnej - BRODIFAKUM - jest w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu.

Trutka uaktywnia się po jakimś czasie co skutkuje padaniem szkodników daleko od miejsca wyłożenia pasty. Dzięki temu nie stają się one podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji.

ZASTOSOWANIE

STRONG TRUCIZNA NA MYSZY I SZCZURY przeznaczona jest do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, a także wokół budynków w celu ochrony zdrowia ludzi, zwierząt oraz ochrony produktów i materiałów.

SPOSÓB UŻYCIA

Trutkę STRONG TRUCIZNA NA MYSZY I SZCZURY stosować bez rozrywania saszetek. Saszetki z pastą należy wykładać w rękawicach ochronnych w miejscach występowania gryzoni, w pobliżu ich kryjówek oraz na drogach ich przebiegu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny.

DAWKOWANIE

Preparat należy wykładać w rękawicach w miejscach występowania gryzoni, w pobliżu ich kryjówek oraz na drogach ich przebiegu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Pastę wykładać w porcjach 40 - 100 g (2 - 5 saszetek) i uzupełniać do momentu zaprzestania pobierania trutki przez gryzonie. Śmierć gryzoni nastąpi po 4-5 dni od zjedzenia przez nie pasty.

 

skład:  BRODIFAKUM 0,0025 g/100 g
numer pozwolenia: PL/2019/0379/MR/SBP

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium