Najmocniejsza Trutka na MYSZY i SZCZURY pasta brodifakum MURIBROM mumifikująca 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.30625
Producent: Erpol
Kod produktu: 2466

Opis

MURIBROM
NIEBIESKA PASTA BRODIFAKUM 1 KG


NAJMOCNIEJSZA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

 bardzo skuteczna - w 100% śmiertelna po jednorazowym spożyciu

✅ idealne połączenie smakowitości i odporności

✅ gotowa do użycia

✅ zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe dzięki gorzkiej substancji

 

OPIS PRODUKTU

Trutka MURIBROM pasta dzięki smakowitym składnikom mieszanki jest wykrywana przez gryzonie z dużej odległości. Zawiera najmocniejszą substancję brodifacoum - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Gryzonie giną bezstresowo, z powodu wewnętrznego krwotoku, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. 100% śmiertelność po pojedynczym spożyciu. Dodatkowo zawiera także gorzką substancje, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

ZASTOSOWANIE

MURIBROM pasta nawet w małych dawkach upośledza krzepnięcie krwi. Działa na szczury śniade (Rattus tattus) i wędrowne (Rattus norvegicus), myszy (Mus musculus), w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę.

SPOSÓB UŻYCIA

MURIBROM pasta to produkt gotowy do użycia. Trutkę należy wyłożyć w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem, karmnikach deratyzacyjnych. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża.

  • Zwalczanie myszy: wykładać 40 g przynęty (2 saszetki o masie 20 g) w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym na każde 100 m².
  • Zwalczanie szczurów: wykładać 60 g przynęty (3 saszetki o masie 20 g) w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym na każde 100 m².


skład: brodifakum 0,005 g/100 g (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2016/0207/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium