ONE SHOT NA SZKODNIKI MAGAZYNOWE oprysk na WOŁKI, MKLIKI, ROZKRUSZKI, TROJSZYKI 250 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Monagro
Kod produktu: 2014

Opis

ONE SHOT NA SZKODNIKI MAGAZYNOWE
OPRYSK O NATYCHMIASTOWYM EFEKCIE

I DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU 250 ML


PODWÓJNY SKŁAD
NATYCHMIASTOWY EFEKT BIOBÓJCZY

 

  • działa na: wołki, mkliki, rozkruszki, trojszyki itp.
  • posiada bardzo mocny podwójny skład
  • nadaje się do oprysku i zamgławiania
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • polecany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne

 

OPIS PRODUKTU

Preparat ONE SHOT NA SZKODNIKI MAGAZYNOWE do skutecznego zwalczania owadów latających i biegających na powierzchniach gładkich i porowatych. Środek zawiera dwa połączone bardzo trwałe i wykazujące natychmiastowy efekt biobójczy (efekt knock-down nazwany uderzeniowym) syntetycznie pyretroidy: cypermetrynę i tetrametrynę. Środek można z powodzeniem stosować tak jako oprysk, jak i do zamgławiania.

ZASTOSOWANIE

Preparat ONE SHOT NA SZKODNIKI MAGAZYNOWE może być stosowany w następujących obiektach: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych (z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych), budynkach użyteczności publicznej, zakładach przetwórstwa spożywczego (w domach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, hotelach, restauracjach, szpitalach - w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną, domach opieki i spokojnej starości, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego - takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i w dojarniach) oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady. Preparat może być stosowany na zewnątrz pomieszczeń metodą malowania.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy właściwie wyznaczyć obszar objęty zabiegiem. Preparat ONE SHOT NA SZKODNIKI MAGAZYNOWE stosuje się jako roztwór wodny, przygotowywany w momencie użycia. Stosowanie za pomocą opryskiwaczy ciśnieniowych, bądź poprzez zamgławianie drobnokropliste ULV, w ilości: 1 litr gotowego roztworu na 10-15 m2 powierzchni, w następujących dawkach:

W pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na podłodze w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych, itp.

Na zewnątrz pomieszczeń:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach itp. Można także stosować 3-5% roztwór z rozpuszczalnikiem na bazie glikolu (300-500 ml preparatu na 10 l rozpuszczalnika) do zamgławiania na zimno, lub na gorąco w ilości 0,5-1 l roztworu na hektar, lub 0,5-2 l na 1000 m2 pomieszczenia. Preparat może być stosowany na zewnątrz pomieszczeń metodą malowania.


skład: cypermetryna  7,2 g/100 g, tetrametryna 1,3 g/ 100 g
numer pozwolenia: 5558/13

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę, lub ulotkę informacyjną produktu, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium