Oprysk na komary, muchy, kleszcze. Koncentrat, skuteczny środek na komary KOMARON 1 L + EKOFOG ekologiczny nośnik, utrwalacz 1 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.49
Producent: PRYSKAJ
Kod produktu: 1070

Opis

Mocny i wydajny oprysk na komary, skoncentrowany środek owadobójczy KOMARON FORTE 1 l + nośnik, utrwalacz EKOFOG

Skuteczny preparat na komary, oprysk na owady o szerokim zastosowaniu biobójczym!

Ekstremalnie skuteczny środek na komary, muchy, meszki, mole, mrówki i karaluchy!

✅ szybkie działanie - oprysk na komary działa błyskawicznie, eliminując komary oraz inne owady w krótkim czasie,

✅ skuteczność zastosowania - KOMARON FORTE zawiera aż 3 silne substancje czynne, w tym permetrynę, jedną z najskuteczniejszych substancji biobójczych.

✅ wysoka wydajność - skoncentrowana formuła preparatu na komary zapewnia wysoką wydajność, a ze 150 ml koncentratu otrzymujemy 10 litrów oprysku, który wystarcza na 4500 m³,

✅ uniwersalne zastosowanie - oprysk na komary nadaje się do zwalczania pozostałych owadów latających, jak i biegających, w tym kleszczy, much, karaluchów i mrówek,

✅ długotrwała ochrona - po zastosowaniu preparatu KOMARON FORTE, efekty ochronne utrzymują się przez długi czas.

Odkryj moc KOMARON FORTE i pozbądź się uciążliwych komarów raz na zawsze!

Opis produktu:

Oprysk na komary KOMARON FORTE to potężny koncentrat owadobójczy, opracowany specjalnie do zwalczania różnorodnych gatunków owadów takich jak komary, muchy i meszki oraz mrówki, kleszcze i karaluchy. Środek na komary dzięki innowacyjnej formule w postaci wodnej mikroemulsji działa szybko i skutecznie, eliminując problem insektów latających i biegających. Koncentrat jest łatwy w użyciu i wymaga jedynie rozcieńczenia z wodą przed aplikacją, a użytkownik ma możliwość dostosowania stężenia roztworu do konkretnych gatunków owadów i warunków otoczenia.

Skład preparatu na komary oparty jest na trzech silnych substancjach czynnych, takich jak permetrynatetrametrynabutotlenek piperonylu, które wykazują działanie kontaktowe oraz żołądkowe i wywołują efekt synergii, który zapewnia kompleksową ochronę przed owadami. Produkt KOMARON FORTE jest zalecany do przeprowadzania skutecznych zabiegów odkomarzania na zewnątrz budynków, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Letnie wieczory bez ukąszeń! KOMARON FORTE - skuteczność, której możesz zaufać.

Zastosowanie:

Preparat owadobójczy KOMARON FORTE jest wszechstronnym rozwiązaniem do zwalczania różnych gatunków komarów oraz much i meszek. Środek na komary należy przed użyciem odpowiednio rozcieńczyć z wodą, a następnie rozpylić na różne powierzchnie, które są zainfekowane przez komary, muchy, kleszcze i inne insekty. Należy szczególną uwagę zwrócić na miejsca, gdzie owady mogą się ukrywać lub gromadzić, takie jak zewnętrzne ściany budynków, pod krzewami, żywopłotami, na chodnikach i wokół zarośli. Środek owadobójczy w pomieszczeniach zamkniętych należy aplikować na podłogi, kąty, szczeliny i miejsca trudnodostępne.

KOMARON FORTE to produkt, który jest szczególnie skuteczny w zwalczaniu komarów oraz much i kleszczy w pomieszczeniach inwentarskich, takich jak obory, hodowle, budy, stajnie, chlewnie oraz inne obiekty rolnicze. Oprysk na komary należy równomiernie rozpylać na różne powierzchnie, zapewniając kompleksową ochronę przed insektami. Środek można również stosować w budynkach użyteczności publicznej, takich jak obiekty wywozu nieczystości, hale produkcyjne czy przestrzenie rekreacyjne. Dla poprawy skuteczności zabiegów oraz uzyskania efektu przedłużonego działania należy stosować z nośnikami np. EKOFOG.

Gotowy na walkę z komarami? Z KOMARON FORTE stajesz na wysokości zadania!

Sposób użycia:

Zabiegi zwalczania komarów najlepiej wykonywać późnym popołudniem, po godzinie 18:00, wtedy komary wykazują największą aktywność. Oprysk na komary można wykonać za pomocą tradycyjnego opryskiwacza ciśnieniowego lub spalinowego. Preparat należy rozpylać na różne powierzchnie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń oraz na elewacjach budynków, zacienionych miejscach i na pozostałych powierzchniach infrastruktury ogrodowej, na których gromadzą się owady.

W większości przypadków działanie środka na komary widoczne jest niemalże natychmiast. KOMARON FORTE to skuteczny produkt do odkomarzania, który wykazuje błyskawiczny efekt owadobójczy. Przed zastosowaniem konieczne jest jego rozcieńczenie w wodzie w następujących proporcjach:

  • Owady latające - W przypadku owadów takich jak komary, muchy, osy należy przygotować roztwór o stężeniu 1,5%. Aby to zrobić, należy rozpuścić 150 ml koncentratu w 10 litrach wody + 1% EKOFOG

  • Owady biegające - W przypadku karaluchów, kleszczy i mrówek, zaleca się przygotowanie roztworu o stężeniu 2%. W tym celu, należy rozcieńczyć 200 ml koncentratu w 10 litrach wody + 1% EKOFOG

Roztwór należy równomiernie rozpylać na powierzchniach, które są narażone na obecność owadów, takich jak ściany, podłogi, kąty oraz szczeliny w pomieszczeniach.

  • Owady latające - W przypadku owadów takich jak komary, muchy, osy, należy stosować opryski w ilości 1 litra roztworu na 450 m³.

  • Owady biegające - W przypadku kleszczy, karaluchów i mrówek zaleca się stosowanie 1 litra roztworu roboczego na 20 m².

W trakcie stosowania preparatu owadobójczego KOMARON FORTE nie powinny przebywać osoby postronne, zwierzęta hodowlane i domowe. W miejscach stosowania oprysku na komary nie powinny się znajdować artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt.

Skład: permetryna 15,2 g/100 g, tetrametryna 2,5 g/100 g, butotlenek piperonylu 5,2 g/100 g
Numer pozwolenia: 8164/20 PERME PLUS

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 

Zamgławianie przestrzenne / Mini Mist Fogger KB-100 odkomarzanie terenów zewnętrznych.

 H304 - Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. H335 - Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. H336 - Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. H373 - Może powodować uszkodzenie narządów (układ nerwowy) po- przez długotrwałe lub narażenie powtarzane. H226 - Łatwopalna ciecz i pary. H410 - Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: P102-Chro- nić przed dziećmi. P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących po- wierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P260 - Nie wdychać rozpylonej cieczy. P312 - W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. P303+ P361+P353 -W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. P370 + P378 - W przypadku pożaru: użyć wodę lub piany lub proszki gaśnicze lub dwutlenek węgla lub piasek do gaszenia. P405 - Przechowywać pod zamknięciem. P501-Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionych firm utylizacji odpadów.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (12)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

18 kwietnia 2016

Jeszcze niedawno miałem ogromy problem z kleszczami, jest ich prawdziwy wysyp. Zrobiłem oprysk i na razie wszystko się uspokoiło.

6 maja 2016

Środek komaron forte wybił kleszcze po 1 dniu od zastosowania więc mogę śmiało polecić ten oprysk!

22 maja 2016

Komaron skutecznie wybił wszystkie kleszcze i komary na mojej działce, zdecydowanie polecam ten oprysk.

8 czerwca 2016

Skuteczny zestaw na komary. Polecam środek komaron do oprysku dziąłki!

22 czerwca 2016

Komaron dobrze sprawdził nam się na komary. Bardzo polecam wszystkim kochającym spokojne weekendy bez wkurzającego bzyczenia :)

22 lutego 2017

Rewelacyjny zestaw oprysków na komary i kleszcze, polecam

6 kwietnia 2017

Mamiałam mega zakleszczoną działkę, po oprysku środkiem komaron padły trupem natychmiast, moje zwierzaki mogą spokojnie korzystać z działki, polecam sklep!

22 maja 2017

doskonały produkt na kleszcze

27 lutego 2018

Najlepszy środek na komary jaki znam. Polecam

30 marca 2018

Rewelacyjne połączenie, super środek i długie działanie! Polecam komaron forte

7 kwietnia 2018

Wspaniały zestaw na komary i kleszcze, bardzo szybkie działanie

22 lipca 2020

Petarda.Natychmiastowe działanie.Polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium