Owadozol MGŁA aerozol na MUCHY i KOMARY best 400 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 13,99 zł 13.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.7525
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 831

Opis

BEST OWADOZOL MGŁA
AEROZOL 400 ml


SKUTECZNY PREPARAT DO ZWALCZANIA OWADÓW LATAJĄCYCH
W POMIESZCZENIACH

ŚRODEK ZAMGŁAWIAJĄCY DO POMIESZCZEŃ

 

  • bardzo skuteczny - w 100% śmiertelny
  • substancja czynna: cypermetrna, esbiotryna
  • zwalcza muchy, komary i inne owady latające

 

OPIS PRODUKTU

BEST OWADOZOL MGŁA to preparat owadobójczy w formie aerozolu, przeznaczony do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach.

ZASTOSOWANIE

Preparat w postaci aerozolu przeznaczony do zwalczania much i komarów. Jego działanie opiera się na zamgławianiu pomieszczeń w których gromadzą się owady.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć wszystkie niezabezpieczone szczelnym opakowaniem artykuły spożywcze i pasze, a także zwierzęta hodowlane i domowe oraz zabawki, nieopakowane naczynia i inne przedmioty użytkowe. Zamknąć drzwi i okna w pomieszczeniu, w którym ma być przeprowadzona dezynsekcja. Wstrząsnąć opakowaniem z preparatem. Strumień aerozolu skierować na miejsca gromadzenia się i przebywania owadów. Zamgławianie pomieszczenia rozpocząć od najdalszej jego części, cofając się do wyjścia. Czas opryskiwania pomieszczenia o kubaturze 50 m3 (ok. 20 m2 pow. podłogi) wynosi ok. 5 sek. Po wykonaniu dezynsekcji wyjść i pozostawić pomieszczenie zamknięte jeszcze na ok. 1 godz., a następnie starannie przewietrzyć. Okres od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego: pełen efekt bójczy następuje po 10 minutach.

 

skład: cypermetryna 0,50 g/100 g, esbiotryna 0,04 g/100 g
numer pozwolenia: 5388/13

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium