PIBUTOZOL skutecznie zwalcza PCHŁY, KARALUCHY, PLUSKWY aerozol 250 ML

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 16,51 zł 16.51
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.71429
Producent: Synthos
Kod produktu: 1637

Opis

PIBUTOZOL P
NIEZWYKLE SKUTECZNY SPRAY
NA OWADY BIEGAJĄCE 250 ML


NAJLEPSZA BROŃ NA UCIĄŻLIWE PCHŁY
 

  • zwalcza pchły na legowiskach zwierząt,
  • dobry na karaluchyprusaki, mrówki i pluskwy,
  • gotowy do użycia,
  • dobra skuteczność na powierzchniach gładkich (glazura, terakota, szkło).

 

ZASTOSOWANIE

Gotowy do użycia środek PIBUTOZOL P to aerozolowany preparat owadobójczy o niezwykłej skuteczności przeznaczony do zwalczania pcheł na legowiskach zwierząt oraz w budach. Skutecznie zwalcza także inne owady biegające, takie jak: karaluchy, prusaki, mrówki, pluskwy w pomieszczeniach mieszkalnych, zabudowaniach gospodarczych, sklepach, piekarniach i restauracjach. Preparat charakteryzuje się dobrą skutecznością na powierzchniach gładkich (glazura, terakota, szkło, powierzchnie metalowe).

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem preparatu PIBUTOZOL P należy wstrząsnąć pojemnikiem i zdjąć kapturek ochronny. Usunąć ludzi i zwierzęta, zabezpieczyć przed skażeniem akwaria, produkty spożywcze, naczynia na żywność i inne przedmioty użytkowe.
Opryskiwać (z odległości 30 cm) miejsca gromadzenia i gnieżdżenia się owadów (pomieszczenia: legowiska zwierząt, okolice dolnych partii ścian, szpary, szczeliny, okolice przewodów CO, rur wodociągowych itp.). Zabieg należy przeprowadzić zaczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Czas opryskiwania powierzchni 0,25 m2 powinien wynosić około 4 sek. Pomieszczenie po skończonym zabiegu pozostawić zamknięte przez 1-2 godz., po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz. Po skończonym zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem.
W żadnym przypadku nie należy uwalniać zawartości pojemnika w pobliżu źródeł ognia lub ciepła. Produktu nie należy składować w pobliżu produktów spożywczych , pasz i naczyń na żywność. Należy składować go w miejscach niedostępnych dla dzieci i osób niepowołanych. Chronić przed wilgocią, nasłonecznieniem i przemarzaniem.


skład: permetryna 0,1 g/100 g, d-tetrametryna 0,2 g/100 g, butotlenek piperonylu 0,5 g/100 g
numer pozwolenia: 6156/15

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium