Płytka na owady latające i biegające, płytka owadobójcza zabezpiecza 40m³ STRONG 1 szt.
Opis
Płytka na owady latające i biegające - STRONG - 1 szt.
Płytka owadobójcza na muchy, komary, meszki – skuteczna ochrona już po 1h od zastosowania!
Płytka do zwalczania owadów w pomieszczeniach - zabezpiecza kubaturę do 40 m³!
✅ Działa już w ciągu 1 godziny od zastosowania
✅ Efekt owadobójczy utrzymuje się aż do 24 h
✅ Skuteczna w pomieszczeniach do 40 m³
✅ Zwalcza zarówno owady latające, jak i biegające
✅ Zawiera silną substancję czynną – transflutrynę
✅ Idealna do domu, magazynu, sklepu i piwnicy
✅ Nie wymaga prądu ani baterii – działa samoczynnie
Jedna płytka, setki martwych owadów! Ustaw ją w pomieszczeniu i odzyskaj kontrolę nad przestrzenią.
Opis produktu:
Płytka owadobójcza, przeznaczona jest do użytku w pomieszczeniach zamkniętych. Produkt zawiera transflutrynę (450 mg/na płytkę) – substancję czynną o silnym działaniu owadobójczym – oraz geraniol (5 mg/na płytkę), który dodatkowo wspomaga skuteczność produktu. Płytka na owady zaczyna działać już po 1 godzinie, a efekt biobójczy jest widoczny w ciągu 24 godzin od zastosowania.
Pojedyncza płytka owadobójcza wykazuje skuteczność w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m³ dla owadów latających oraz do 30 m³ dla owadów biegających, skutecznie eliminując insekty w domach, sklepach, magazynach i innych wnętrzach wymagających dezynsekcji.
Zamknij pomieszczenie i pozwól płytce owadobójczej działać – komary, muchy i mole znikają z kuchni, sypialni i łazienki!
Gdzie i przeciwko czemu stosować?
Płytka do zwalczania owadów może być stosowana w magazynach, sklepach, piwnicach, domach, altanach i innych zamkniętych pomieszczeniach. Produkt skutecznie eliminuje:
-
muchy, komary, meszki, mole, muszki owocowe (owady latające),
-
mrówki, rybiki (srebrzyki), karaluchy (w tym karaczan prusak), pchły, pluskwy, pająki (owady biegające).
To idealne rozwiązanie, jeśli szukasz płytki do zwalczania owadów w sklepach lub obiektach przemysłowych. Płytka na owady sprawdzi się również w pomieszczeniach mieszkalnych, w których konieczne jest szybkie usunięcie insektów.
Mała płytka – wielka siła! Zlikwiduj owady w każdym pomieszczeniu!
Sposób użycia:
-
Wyjmij płytkę owadobójczą z opakowania.
-
Umieść ją w miejscu z zapewnioną cyrkulacją powietrza – z dala od źródeł ciepła i promieni słonecznych.
-
Nie przebywaj w pomieszczeniu w czasie działania płytki – zaleca się powrót po przewietrzeniu pomieszczenia.
-
Dla utrzymania efektu zaleca się zamknięcie okien i drzwi w pomieszczeniu w którym jest płytka.
Substancje czynne: transflutryna - 9 g/100 g (450 mg/1 płytka), geraniol - 0,1 g/100 g (5 mg/1 płytka)
Nr pozwolenia: 8365/21 Płytka owadobójcza VACO MAX
UWAGA:
Zawiera: Transflutrynę (ISO)
H302 – Działa szkodliwie po połknięciu. H351 – Podejrzewa się, że powoduje raka, H371 – Może powodować uszkodzenie układu nerwowego. H410 – Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P102 – Chronić przed dziećmi. P273 – Unikać uwolnienia do środowiska. P280 – Stosować rękawice ochronne. P501 – Usuwać zawartość i opakowanie zgodnie z przepisami. EUH066 – Długotrwałe narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. EUH208 – Zawiera geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
W przypadku kontaktu ze skórą – umyć wodą z mydłem. Przy inhalacji – zapewnić dostęp do świeżego powietrza. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.