ProAgro 125 SL szybki i mocny do oprysku lub malowania 500 ml MUCHY, KOMARY

Dostępność: brak towaru
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 997

Opis

PROAGRO 125 SL
SZYBKI I MOCNY DO OPRYSKU LUB MALOWANIA 500 ML


ZWALCZA MUCHY I KOMARY
W POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH

 

  • szybkie działanie - pełen efekt już po 24h,
  • uniwersalny - do oprysku lub malowania.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy ProAgro 125 SL w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie przeznaczony do zwalczania owadów latających, głównie much i komarów, w pomieszczeniach. Dzięki bardzo silnej mieszance imidaklopridu oraz cypermetryny, pełen efekt bójczy następuje w czasie 24 godzin. Preparat ma działanie kontaktowe i żołądkowe.

ZASTOSOWANIE

ProAgro 125 SL jest przeznaczony do zwalczania much i komarów w mieszkaniach i domach, w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej, a także w pomieszczeniach gospodarstw wiejskich, w budynkach inwentarskich (kurniki, klatki hodowlane, pomieszczenia dla zwierząt) i w magazynach.

SPOSÓB UŻYCIA

Zabieg wykonać w pomieszczeniach po zauważeniu szkodników. Preparat ProAgro 125 SL stosować w postaci roztworu do spryskiwania powierzchni lub nanosić metodą malowania.

  • muchy domowe - stosować na nasłonecznione powierzchnie ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, miejsca składowania odpadków o ile nie są wykorzystywane jako pasza.
  • komary - stosować w miejscach zaciemnionych, spokojnych, zakamarkach i narożach ścian.

Opryskiwanie powierzchni:

Sporządzenie cieczy użytkowej: w pojemniku aparatu opryskowego rozpuścić 250 ml środka w 4 litrach letniej wody dokładnie mieszając. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% powierzchni.

Uwaga! W razie bardzo wysokiej infestacji zastosować ciecz użytkową w wyższym stężeniu: rozpuścić 300 ml preparatu w 4 litrach wody.

Malowanie powierzchni:

Sporządzenie cieczy użytkowej: w osobnym pojemniku rozpuścić 250 ml środka w 400 ml letniej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitego roztworu. Następnie rozprowadzić za pomocą pędzla w miejscach częstego przebywania owadów. Przed wykonaniem zabiegu, malowane powierzchnie starannie oczyścić z kurzu. Można również pomalować tablice (pasy kartonu/folii polietylenowej o wymiarach 10x30 cm) i rozwiesić w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

Uwaga! Roztwór bardzo dokładnie rozmieszać przed użyciem. Czynność mieszania powtórzyć, jeśli zabieg został przerwany na dłużej niż 30 minut. Ciecz robocza powinna być użyta bezpośrednio po przygotowaniu lub tego samego dnia.


skład: imidachlopryd 100 g/l, cypermetryna 25 g/l, etoksylowany (8EO) alkohol syntetyczny C10
numer pozwolenia: 5254/13

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium