Profesjonalny i bardzo mocny środek do oprysku i zamgławiania BAYER AQUAPY 1L

Dostępność: brak towaru
Cena: 579,00 zł 579.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BAYER
Kod produktu: 730

Opis

BAYER AQUAPY EW165
PROFESJONALNY I BARDZO MOCNY ŚRODEK
DO OPRYSKU I ZAMGŁAWIANIA 1 L


STOSOWANY PRZEZ PROFESJONALISTÓW
 ZWALCZA OWADY BIEGAJĄCE I LATAJĄCE

 

 • uniwersalny - do stosowania w formie rozcieńczonej i skoncentrowanej
 • skuteczny - wysokie stężenie substancji czynnej
 • działa na owady biegające i latające
 • produkt na bazie wody zawierający naturalne pyretryny
 • szeroki zakres zastosowań w zwalczaniu owadów
 • niezbędny do dezynsekcji w zakładach spożywczych
 • bezwonny, nieplamiący, niepozostawiający zabrudzeń, niepalny!
 • produkt profesjonalny

 

OPIS PRODUKTU

Płynny preparat owadobójczy AQUAPY EW165 do zwalczania owadów, na bazie wody, zawierający naturalny wyciąg z kwiatów wrotyczu dalmatyńskiego. Środek posiada unikalną technologię FFAST opóźniająca parowanie i zapewniającą większą skuteczność preparatu. Przeznaczony do aerozolowania w powietrzu i opryskiwania powierzchni. Ze względu na swoje ograniczone działania pozostałościowe szczególnie przydatny do stosowania w przemyśle spożywczym. AQUAPY EW165 zwalcza wiele gatunków owadów latających i biegających. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe: wypłasza, poraża i zwalcza. Posiada certyfikat HACCP. AQUAPY EW165 zawiera wyciąg z otwartych i dojrzałych kwiatów wrotyczu dalmatyńskiego (Chrysanthemum cinerariaefolium/Tanaceum cinerariifolium) otrzymywany przy pomocy ditlenku węgla w stanie nadkrytycznym – 30 g/l. Synergetyk zawarty w produkcie - piperonylobutoksyd wzmacnia biologiczne działanie pyretroidów. Powyższe dwa składniki połączone są w produkcie w optymalnym stosunku, zapewniającym doskonałe działanie biologiczne.

ZASTOSOWANIE

Zwalczanie owadów latających i biegających metodą oprysku powierzchni oraz zwalczanie owadów latających metodą zamgławiania w pomieszczeniach zamkniętych. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe. Preparat do profesjonalnego stosowania.

SPOSÓB UŻYCIA

Oprysk powierzchniowy:

Stosować ręczne, mechaniczne lub elektryczne opryskiwacze dające normalny, grubo kroplisty oprysk. Przy zwalczaniu owadów biegających opryskiwać miejsca przebywania i gnieżdżenia się owadów, specjalną uwagę zwracać na szczeliny i pęknięcia. Nie opryskiwać w pobliżu żywności.

Gniazda os:

Stosować obficie bezpośrednio na gniazda lub w miejsca nachodzenia os, aż do nasycenia gniazd najlepiej wieczorem lub o innej porze, kiedy  aktywność os jest minimalna. Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć pojemnikiem. Dla maksymalnej skuteczności zabiegu upewnić się czy temperatura przed zastosowaniem preparatu nie jest niższa od 10*C.

AQUAPY EW165 może być rozcieńczony wodą. Rozcieńczony preparat nie powinien być przechowywany. Niezbędne jest przygotowanie świeżej cieczy roboczej. Może być stosowany jako nierozcieńczony, gotowy do użycia aerozol lub rozcieńczony wodą jako gorąca mgła (mgła termiczna). Do stosowania ULV zaleca się, aby aparat (opryskiwacz) produkował krople wielkości 25-50 μm. Do stosowania jako gorąca mgła aparat musi być przystosowany do stosowania wodą. W przypadku ponownego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, zabiegi należy powtarzać w odstępach w odstępach dwutygodniowych.

Aerozol (ULV) wewnątrz pomieszczeń:

Przed zastosowaniem preparatu zamknąć drzwi i okna, system wentylacyjny. Rozpylić dokładnie w całym pomieszczeniu. Zwrócić uwagę na miejsca przebywania owadów. Opryskiwanie rozpocząć od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wejścia. Po użyciu preparatu pomieszczenie pozostawić zamknięte przez 30-60 minut. Dopuszcza się stosowanie preparatu w pomieszczeniach z dokładnie opakowanymi artykułami spożywczymi.

Owady biegające i latające wewnątrz pomieszczeń:

 • ULV - aerozol: nierozcieńczony, 0,1-0,4 l/3000 m3,
 • mgła średniokroplista: 1 część (preparat) + 1,5-9 części (woda), 1 l/3000 m3,
 • mgła termiczna: 1 część (preparat) + 1,5-9 części (woda), 1 l/3000 m3,
 • oprysk powierzchniowy bez działania pozostałościowego: 1 część (preparat) + 39 części (woda), 5 l/100 m2,
 • oprysk powierzchniowy z ograniczonym działaniem pozostałościowym: 1 część (preparat) + 9 części (woda), 5 l/100 m2.

Gniazda os:

 • oprysk: 1 część (preparat) + 9 części (woda), 5 l/100 m2.


skład: pyretryna (cyneryna) 30 g/l, piperonylobutoksyd 135 g/l
numer pozwolenia: 3746/09

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie o produkcie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

22 czerwca 2016

Bardzo skuteczny i przede wszystkim bezpieczny środek do niszczenia pluskiew domowych, u mnie sprawdził się rewelacyjnie. Polecam

25 lipca 2016

Bardzo dobry i skuteczny środek na karaluchy, pająki oraz wszelkie owady latające. Polecam wart swojej ceny !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium