Profesjonalny żel na MRÓWKI Maxforce Quantum BAYER 30 g

Dostępność: brak towaru
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: BAYER
Kod produktu: 3140

Opis

MASZ PROBLEM Z MRÓWKAMI? MAMY NA TO ROZWIĄZANIE!

MAXFORCE QUANTUM
PROFESJONALNY ŻEL
GOTOWY DO UŻYCIA 30 G


DUŻA SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z MRÓWKAMI
ŁATWE PRZYLEGANIE DO WSZYSTKICH POWIERZCHNI

 

zwalcza: mrówki faraona, hurtnice zwyczajne, mrówki argentyńskie, koczowniczki czarnogłowe

zawiera aktywne składniki odżywcze

pozwala na łatwe przyleganie do wszystkich powierzchni

charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z mrówkami

100% skuteczność nawet w ciągu 10-14 dni od wyłożenia preparatu

do użycia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeńOPIS PRODUKTU

MAXFORCE QUANTUM to żel owadobójczy do profesjonalnego zwalczania mrówek. Preparat posiada postać żelu gotowego do użycia na bazie imidachloprydu, substancji aktywnej należącej do rodziny chemicznej neonikotynoidów. Środek zawiera szczególnie aktywne składniki odżywcze oraz elementy koloidalne, stanowiące źródło wody dla owadów. Specjalna konsystencja żelu pozwala na łatwe przyleganie do wszystkich powierzchni.

Dzięki długo utrzymującej się skuteczności po zastosowaniu, łączy w sobie wszystkie istotne cechy dobrej przynęty:

 • wysoki stopień zwabiania
 • wysoki stopień wprowadzania preparatu do kolonii mrówek
   

ZASTOSOWANIE

Skład preparatu MAXFORCE QUANTUM został dobrany w taki sposób, by jego pierwszoplanowym celem było zwalczanie kolonii mrówek, które następuje z opóźnieniem, dzięki czemu uzyskuje się całkowite rozwiązanie problemu. W przypadku właściwego zastosowania, w większości przypadków w ciągu tygodnia od momentu rozpoczęcia stosowania preparatu można zauważyć znaczny i widoczny spadek liczby mrówek. Kolonia zostaje zniszczona z reguły po 2-3 tygodniach.

Preparat zalecany jest do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz budynków. Szczególnie polecany do pomieszczeń tzw. specjalnych, w których ograniczona jest możliwość stosowania preparatów w postaci aerozoli (pomieszczeniach szpitalnych lub zakładach produkcji i przetwórstwa żywności).

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie mrówek faraona i koczowniczki czarnej wewnątrz budynku: porcję preparatu umieścić tylko w obszarze największej aktywności mrówek. Obszar stosowania obejmuje zwykle kuchnię, WC i łazienkę. Na 1m² powierzchni należy użyć 1 porcję żelu (0,2g).

Zwalczanie hurtnicy pospolitej wewnątrz budynku: przynętę rozprowadzać tylko w miejscach największej aktywności mrówek. Szczególnie w miejscach wejścia mrówek do budynku. Na 1mb. trasy przemarszu mrówek należy stosować jedną porcję preparatu (0,2g) – maksymalnie 2g.

Zwalczanie hurtnicy pospolitej na zewnątrz budynku: stosować bezpośrednio w miejscach zagnieżdżenia. Na jedno gniazdo stosować 2g żelu. W przypadku większej ilości wejść do gniazda powyższą ilość preparatu (2g) rozdzielić na wszystkie wejścia. W wyjątkowych sytuacjach gdy liczba mrówek jest bardzo duża i jedna porcja preparatu nie wystarczyła do zniszczenia kolonii, żel należy nanieść ponownie w tych samych miejscach. 1 porcja przynęty o średnicy 1 cm waży 0,2g.

 • Nie rozprowadzać żelu na powierzchniach gorących, zakurzonych lub zabrudzonych.
 • Nie stosować na powierzchniach delikatnych (obicia, wykładziny, itp. ) – istnieje możliwość poplamienia.
 • Preparat MAXFORCE QUANTUM należy rozprowadzać za pomocą właściwego dozownika.
 • Przed zastosowaniem należy ocenić stopień rozprzestrzenienia się owadów i wykryć miejsca lęgowe, po czym rozprowadzić preparat w bezpośredniej bliskości tras przemarszu mrówek.
 • Przynętę należy rozprowadzać na poziomych, nieabsorpcyjnych powierzchniach, w miejscach niedostępnych dla ludzi i zwierząt.
 • W miejscach rozprowadzania MAXFORCE QUANTUM nie stosować innych metod zwalczania mrówek (np. preparatów w aerozolu).
    
     

skład: imidachloprid 0,03 g/100 g, bitrex 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: PL/2018/0329/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium