Pułapka nożycowa typu DK na KRETY KRETA i NORNICE

Dostępność: chwilowo niedostępny
Cena: 19,00 zł 19.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.58667
Producent: -
Kod produktu: 344

Opis

PUŁAPKA NOŻYCOWA TYPU DK
NA KRETA I NORNICE


KRETY I NORNICE
PUŁAPKA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

 

  • wysoka skuteczność,
  • skuteczna na krety i nornice,
  • szybkie działanie,
  • niezawodny mechanizm,
  • prostota użytkowania.

 


OPIS PRODUKTU

Profesjonalna pułapka nożycowa na krety i nornice charakteryzująca się bardzo wysoką skutecznością, łatwą obsługą i czułym mechanizmem zapadkowym.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 12 października 2011 r. w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną (Dz. U. Nr 237, poz. 1419) kret podlega częściowej ochronie gatunkowej. Z ochrony jest wyłączony na terenach ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek, lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.

ZASTOSOWANIE

Pułapka nie jest potrzaskiem chwytającym zwierzę za kończynę, nie służy do uciążliwego dręczenia zwierząt. Pułapka nie służy do pozyskiwania zwierząt zgodnie z Ustawą Łowiecką, lecz służy wyłącznie do eliminacji uciążliwych gryzoni w ogrodzonych ogrodach przydomowych, analogicznie do pułapek na szczury, myszy, nornice itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy zlokalizować czynne tunele, którymi porusza się kret. W kopcu, a najlepiej w samym tunelu, należy ostrym szpadlem wybrać ziemię, tak aby nie spowodować zasypania otworów. Ścisnąć ręką nożycowe uchwyty pułapki. Drugą ręką należy po środku uchwytów nożycowych umieścić pierścień zwalniający. Delikatnie poluzować uchwyty pułapki, by zacisnęły się na pierścieniu zwalniającym. Umieścić pułapkę we wcześniej wykopanym otworze. Można delikatnie trawą, bądź dużymi liśćmi nakryć otwór z umiejscowioną pułapką. Po schwytaniu kreta w pułapkę i jej opróżnieniu można ją wykorzystać ponownie.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium