Quick Bayt Spray ZABIJA MUCHY silnie wabiący oprysk 125 g

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 45,99 zł 45.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: BAYER
Kod produktu: 1388

Opis

QUICK BAYT SPRAY
SILNIE WABIĄCY OPRYSK 125 G


SKUTECZNY OPRYSK NA MUCHY
W GOSPODARSTWACH WIEJSKICH LUB BUDYNKACH GOSPODARCZYCH

 

  • wabiący - zawiera cukier i dwa atraktanty
  • skuteczny - nawet na uodpornione owady
  • wydajny - wystarcza do oprysku 50 m²

 

OPIS PRODUKTU

Quick Bayt Spray to preparat w postaci granulatu do sporządzania emulsji wodnej do zwalczania owadów latających. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe. Zawiera nową substancję czynną imidachloprid.

Wykazuje ona inny mechanizm działania niż dotychczas stosowane substancje i dlatego jest skuteczna także przeciwko tym szczepom much, które wykształciły odporność np. przeciwko związkom fosforoorganicznym lub karbaminianom. Preparat zawiera również dodatek bitreksu, który ze względu na gorzki smak zabezpiecza przed przypadkowym spożyciem preparatu przez ludzi i zwierzęta.

ZASTOSOWANIE

Quick Bayt Spray przeznaczony jest do zwalczania owadów latających, w szczególności much (Musca domestica). Preparat jest przeznaczony do stosowania w gospodarstwach wiejskich lub budynkach gospodarczych takich jak kurniki, klatki hodowlane, pomieszczenia dla zwierząt oraz w miastach na wysypiskach śmieci, śmietnikach, w obiektach magazynowych, na podwórkach, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Roztwór roboczy przygotowuje się przez dokładne wymieszanie preparatu z wodą. Tak sporządzoną mieszaninę umieszcza się w rozpylaczu i używa do opryskiwania miejsc gromadzenia się owadów.

Niewielkie nasilenie inwazji:

Przygotować roztwór stosując 250 g preparatu na 2 l wody. Całą dawkę wykorzystać do równomiernego oprysku 100 m2 powierzchni ziemi lub 40 m2 ścian.

Duże nasilenie inwazji:

Przygotować roztwór stosując 500 g preparatu na 4 l wody. Całą dawkę wykorzystać do równomiernego oprysku 100 m2 powierzchni ziemi lub 80 m2 ścian.

W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych.


skład: imidachlopryd 100 g/kg (10%), trikozen
numer pozwolenia: 1973/04

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium