RATIMOR trutka zbożowa BROMADIOLON 5 kg SZCZURY, MYSZY

Dostępność: chwilowo niedostępny
Cena: 95,00 zł 95.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.67
Producent: UNICHEM
Kod produktu: 704

Opis

RATIMOR
TRUTKA ZBOŻOWA BROMADIOLON 5 KG


MYSZY, SZCZURY
CHĘTNIE POBIERANA TRUTKA

 

  • bardzo skuteczny - zabija po jednorazowym spożyciu,
  • szybkie działanie - zwalczenie gryzoni w 2 tygodnie,
  • gotowy do użycia - wystarczy wyłożyć,
  • bezpieczny - zawiera gorzką substancję.

 


OPIS PRODUKTU

RATIMOR trutka zbożowa to skuteczny preparat w formie ziarna umieszczonego w saszetkach o zabarwieniu czerwonym do zwalczania szczurów i myszy w pomieszczeniach zamkniętych. Preparat zawiera bromadiolon oraz dodatek bitreksu (benzoesanu denatonium), który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.

ZASTOSOWANIE

RATIMOR trutka zbożowa przeznaczony jest do stosowania w pomieszczeniach, gdzie występują gryzonie. Preparat rozpoczyna działanie chwilę po zażyciu, a gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację. Myszy i szczury poddane działaniu trucizny, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni. Giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-5 dni od pobrania przynęty. Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed wyłożeniem RATIMOR trutka zbożowa należy przeprowadzić dokładną lustrację obszaru zasiedlonego przez gryzonie, aby precyzyjnie określić lokalizację wszystkich wejść do nor miejsc gnieżdżenie się i żerowania, a w przypadku szczurów miejsc pobierania wody. W tym celu należy przeszukać ciemne zakamarki, miejsca składowania śmieci, miejsca przebiegu rur wodnokanalizacyjnych  i c.o., strychy, przestrzenie pomiędzy ścianami i podłogami. Preparat umieszczać w specjalnych kominkach deratyzacyjnych dla szczurów i mysz, pod osłonami, na tackach plastikowych lub tekturowych, gdzie będzie on niedostępny dla dzieci, zwierząt i ptactwa. Ponadto gryzonie czują się bezpieczniej żerując w miejscach osłoniętych. Jako osłony mogą służyć rurki drenarskie, płytki ceramiczne lub płyty drewniane oparte o ścianę. Myszy i szczury powinny móc swobodniej przechodzić pod zastosowanym przykryciem.

Przy zwalczaniu szczurów należy stosować porcje 100-150 g, tzn. ok. 10-15 saszetek co 5-10 m w pobliżu nor, miejsc przebywania oraz w miejscach występowania śladów bytowania gryzoni.

Przy zwalczaniu myszy rozkładać preparat w ilości 20-30 g, tzn. ok. 2-3 saszetek co 2-5 m.

Należy uzupełniać przynętę do momentu całkowitej eliminacji gryzoni.


skład: bromadiolon 0,05 g/kg, bitrex
numer pozwolenia: PB/PL/2013/0093/A/MR

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium