SECURA filtropochłaniacz SECAIR 3000.03 P3 R filtr przeciwpyłowy zestaw 2 szt.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Secura
Kod produktu: 2914

Opis

SECURA SECAIR 3000.03 P3 R
FILTROPOCHŁANIACZ 2 SZT.


PEWNOŚĆ NAJWYŻSZYCH PARAMETRÓW OCHRONNYCH
PO SKOMPLETOWANIU Z PÓŁMASKĄ LUB MASKĄ SECURA

 

chroni układ oddechowy

długi czas przechowywania

✅ łatwy montaż i demontaż

 

OPIS PRODUKTU

Pochłaniacze SECAIR 3000.03 po skompletowaniu z półmaską SECURA 2000SECURA 3000 lub pełną maską wyposażoną w odpowiednie złącza bagnetowe, chronią układ oddechowy przed aerozolami z cząstek stałych (pyły, dymy) i ciekłych (mgły), o ile stężenie fazy rozproszonej nie przekracza 10 x NDS (Najwyższe Dopuszczalne Stężenie).

ZASTOSOWANIE

Typowa ochrona  filtrów w klasie P3: urabianie surowców mineralnych zawierających ponad 50 % wolnej krzemionki , spawanie elektryczne, wytapianie i odlewanie metali (oprócz cynku i ołowiu), obróbka aluminium i jego stopów, pozyskiwanie i przeróbka rud metali (rudy miedzi, cynku, ołowiu żelaza), cięcie i szlifowanie drewna twardego, produkcja pasz i produktów farmaceutycznych, lakierowanie proszkowe.


SPOSÓB UŻYCIA

Wyjąć pochłaniacze z opakowania, sprawdzić dane identyfikacyjne (kolor kodu, oznaczenie literowe), by upewnić się, że dobrane elementy oczyszczające są właściwe dla danego zastosowania. Przyłożyć pochłaniacz do złącza półmaski/maski tak, aby wypustki złącza wpasowały się w otwór pochłaniacza. Jeden z wypustków jest węższy i otwór pasuje do złącza tylko w jednej pozycji. Należy docisnąć pochłaniacz do półmaski - wypustki złącza schowają się we wnętrzu pochłaniacza. Przekręcić pochłaniacz do oporu, w kierunku ruchu wskazówek zegara.

Zabrania się stosowania półmasek, jeżeli zawartość tlenu w powietrzu nie przekracza 17% obj. oraz w przestrzeniach zamkniętych o niewielkiej kubaturze. Zabrania się stosowania półmasek, jeżeli zanieczyszczenia są bezwonne. Półmaski i maski z pochłaniaczami nie chronią przed tlenkiem węgla. Nie wolno stosować półmasek z pochłaniaczami w pobliżu pożarów.

Jeśli w trakcie używania pochłaniaczy poczuje się charakterystyczną woń szkodliwej substancji, należy opuścić zagrożony teren i wymienić oba elementy oczyszczające jednocześnie.

Jeśli w trakcie użytkowania pochłaniaczy poczuje się istotny wzrost oporów oddychania, należy opuścić zagrożony teren i wymienić oba elementy oczyszczające jednocześnie.

Pochłaniacze należy przechowywać w pomieszczeniach suchych, pozbawionych szkodliwych par i gazów, zapewniających utrzymanie temperatury od -5 do +40 ºC i wilgotności  względnej poniżej 80 %. Pochłaniacze nie powinny być przechowywane razem z substancjami wydzielającymi nieprzyjemne zapachy, toksycznymi i działającymi agresywnie na materiały, z których są wykonane.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium