SOLFAC WP 10 skuteczny INSEKTYCYD o natychmiastowym działaniu na KARALUCHY, MUCHY, TROJSZYKI, WOŁKI 100 g

SOLFAC WP 10 skuteczny INSEKTYCYD o natychmiastowym działaniu na KARALUCHY, MUCHY, TROJSZYKI, WOŁKI 100 g
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 109,00 zł 160,00 zł 109.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.33
Producent: BAYER
Kod produktu: 1633

Opis

SOLFAC WP 10 100 g
PROSZEK 
DO SPORZĄDZANIA ZAWIESINY WODNEJ
NA OWADY BIEGAJĄCE, LATAJĄCE ORAZ 
SZKODNIKI MAGAZYNOWE

PREPARAT DO UŻYTKU W POMIESZCZENIACH MIESZKALNYCH,
BIUROWYCH, FABRYCZNYCH I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

WYPRZEDAŻ PRODUKTU Z TERMINEM PRZYDATNOŚCI 02.2019

  • natychmiastowe działanie insektobójcze,
  • długotrwałe działanie rezydualne,
  • do stosowania w budynkach mieszkalnych,
  • zwalcza owady biegające, latające i szkodniki magazynowe,
  • wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe.

 

OPIS PRODUKTU

Solfac WP 10 to preparat owadobójczy w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe oraz natychmiastowe działanie insektobójcze. Preparat długo pozostaje aktywny, nawet po zastosowaniu na powierzchniach bielonych.

ZASTOSOWANIE 

Preparat Solfac WP 10 przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających takich jak: prusakikaraluchyczarne chrząszcze ściółkowemrówki faraonarybiki cukrowe oraz latających jak: komarymuchymeszki oraz szkodniki magazynowe, np.: wołkitrojszykimklikiomacnice, itp. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, fabrycznych i użyteczności publicznej, inwentarskich, magazynach, piekarniach, młynach, itp. Nie należy go stosować w szpitalach, w izbach chorych oraz w żłobkach i przedszkolach w salach, gdzie przebywają dzieci.

SPOSÓB UŻYCIA

Do zwalczania owadów wewnątrz pomieszczeń:

Należy użyć roztwór roboczy przygotowany przez zmieszanie 40 g preparatu z 10 litrami wody. Stosować 50 ml cieczy roboczej na 1 m2 lub opryskiwać do momentu widocznego zwilżenia powierzchni. Opryskiwać miejsca bytowania i wędrówek owadów, a więc dolne fragmenty ścian, okolice listew podłogowych, rur hydraulicznych i c.o., miejsca za szafkami, zlewozmywakami, wannami, ekranami, tylne ścianki mebli oraz szczeliny, szpary, miejsca gdzie owady mogą się ukrywać. Aby zwalczyć owady latające należy opryskać cieczą miejsca częstego siadania owadów: ramy okien, ściany, balkony, itp. Po upływie przynajmniej 48 godzin od dezynsekcji preparat należy zmyć z powierzchni, z którymi ma kontakt użytkownik. Na pozostałych powierzchniach można go pozostawić.

Do zwalczania owadów na zewnątrz:

Zmieszać 20 g preparatu z 10 litrami wody. Stosować 100 ml cieczy roboczej na 1 m2 powierzchni. Należy opryskiwać nasłonecznione powierzchnie ścian, okapy, framugi drzwi i okien i inne powierzchnie, na których chętnie siadają owady.

Sposób przygotowania cieczy roboczej:

Potrzebną ilość preparatu rozrobić małą ilością wody, wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego do połowy wodą, wymieszać, uzupełnić do potrzebnej objętości wodą i wymieszać ponownie do powstania jednorodnej zawiesiny.

Uwaga! Preparat Solfac WP 10 działa kontaktowo, efekt biobójczy następuje po zetknięciu owada z opryskaną powierzchnią. W miejscach gdzie ze względu na szybki rozwój populacji owadów może pojawić się odporność, powinno stosować się rotację preparatów tzn. używać środków zawierających substancje czynne należące do różnych grup chemicznych.
W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych.

 

skład: cyflutryna 100 g/kg produktu (10%)
numer pozwolenia: 0554/04

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl