STOP OWADOM DOMOWYM rewelacyjny spray na PRUSAKI 550 ml KARAKILL

STOP OWADOM DOMOWYM rewelacyjny spray na PRUSAKI 550 ml KARAKILL
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 23,99 zł 30,75 zł 23.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.772
Producent: ASPLANT
Kod produktu: 445

Opis

STOP OWADOM DOMOWYM
REWELACYJNY SPRAY NA PRUSAKI 550 ML
KARAKILL


GOTOWY DO UŻYCIA PRZECIWKO PRUSAKOM
DŁUGOTRWAŁE I PEWNE DZIAŁANIE, BARDZO NISKA SZKODLIWOŚĆ DLA LUDZI

 

  • bardzo skuteczny - na prusaki i karaluchy
  • wydajny - wystarczy na 11 m²
  • długotrwały efekt - mikrokapsułki
  • wygodna aplikacja - atomizer
  • nie posiada zapachu

 

OPIS PRODUKTU

STOP OWADOM DOMOWYM to gotowy do użycia preparat w formie mikrokapsułek zawieszonych w roztworze wodny, co zapewnia długotrwałe i pewne działanie oraz bardzo niską szkodliwość dla ludzi. Preparat przeznaczony do zwalczania owadów biegających, szczególnie prusaków i karaluchów w higienie sanitarnej. Opakowanie preparatu wystarcza ma opryskanie 11 m² powierzchni.

ZASTOSOWANIE

Preparat STOP OWADOM DOMOWYM może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, fabrycznych, magazynowych, inwentarskich, a także w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach i innych, przy ścisłym przestrzeganiu zalecanych środków ostrożności.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem STOP OWADOM DOMOWYM. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Oprysk wykonać z odległości 20–30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, po których biegają szkodniki. Używać 50 ml preparatu na 1 m2. Opryskiwać miejsca przebywania i gnieżdżenia owadów, dolne części ścian, powierzchnie przy listwach podłogowych, w pobliżu rur hydraulicznych i C.O., za szafkami, zlewozmywakami, wannami, ekranami, tylne ściany mebli oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki owadów. Po upływie 24-48 godzin od dezynsekcji należy zmyć preparat z powierzchni, z którymi ma bezpośredni kontakt użytkownik. Na pozostałych powierzchniach preparat powinien pozostać. Po zabiegu pomieszczenia należy wywietrzyć.

 

skład: cyfenotryna 2,5 g/l (0,25%)
numer pozwolenia: 3665/09

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium