STRONG ALFASECT mocny środek na PLUSKWY i PCHŁY koncentrat 25 ML

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.34656
Producent: STRONG
Kod produktu: 1676

Opis


STRONG ALFASECT MOCNY ŚRODEK
NA PLUSKWY I PCHŁY
KONCENTRAT 25 ML


PRZEZNACZONY DO PROFESJONALNEGO STOSOWANIA
W WALCE Z PLUSKWAMI I PCHŁAMI

 

  • bardzo mocne działanie
  • bardzo wydajny - nawet na 100 m2
  • wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe
  • polecany do zwalczania pluskiew i pcheł
  • działa także na inne owady biegające i latające
  • uniwersalne zastosowanie
  • polecany dla profesjonalnych ekip dezynsekcyjnych
  • na 5 litrów wody

 

OPIS PRODUKTU

Środek STRONG ALFASECT NA PLUSKWY I PCHŁY to insektycyd o działaniu kontaktowym i pokarmowym do zastosowań profesjonalnych, przeznaczony do zwalczania PLUSKIEW i PCHEŁ, a także innych owadów biegających (mrówek, prusaków, karaluchów i kleszczy) i latających (much, komarów, moli spożywczych i os) w postaci stężonej zawiesiny do sporządzania roztworu wodnego. Środek zawiera substancję aktywną alfa-cypermetrynę, należącą do grupy chemicznej pyretroidów i nawet w bardzo niskich dawkach działa na centralny i obwodowy układ nerwowy owada.

Oprysk może być stosowany także w kurnikach do zwalczania ptaszyńca kurzego i pleśniakowca lśniącego oraz w owczarniach, oborach i chlewniach do zwalczania bolimuszki kleparki.

ZASTOSOWANIE

STRONG ALFASECT NA PLUSKWY I PCHŁY jest przeznaczony do zwalczania szkodników w pomieszczeniach domowych, budynkach użyteczności publicznej, między innymi w szpitalach, hotelach i restauracjach, kuchniach, w przemyśle, w tym zakładach przetwórstwa spożywczego oraz budynkach przeznaczonych do chowu zwierząt gospodarskich.

SPOSÓB UŻYCIA

Do rutynowego stosowania (dawka normalna) przeciwko owadom biegającym i latającym rozcieńczyć 25 ml produktu w 5 litrach wody i stosować 1 litr roztworu na 20 m2 powierzchni. W przypadku dużego nasilenia występowania szkodników i/lub gdy powierzchnie są zabrudzone, lub wysoce chłonne, rozcieńczyć 50 ml produktu w 5 litrach wody i stosować 1 litr roztworu na 20 m2 powierzchni.

Stosować przy użyciu konwencjonalnych opryskiwaczy ręcznych lub opryskiwaczy ciśnieniowych przystosowanych do opryskiwania grubokroplistego. Odmierzoną ilość środka STRONG ALFASECT NA PLUSKWY I PCHŁY wlać do zbiornika opryskiwacza, uzupełnić odpowiednią ilością czystej wody i wymieszać. Opryskiwać powierzchnie na których przebywają szkodniki - zwłaszcza szczeliny, szpary, miejsca za meblami i sprzętami. W pomieszczeniach zajmowanych przez zwierzęta nie stosować częściej niż dwa razy w sezonie. Opryskiwanie grubokropliste jedynie w niskim ciśnieniu.


skład: alfa-cypermetryna 60 g/l (5,93%)
numer pozwolenia: 6497/16

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (4)

5 listopada 2018

Mocny oprysk na pluskwy, już po kilku godzinach same trupy. Polecam sklep za szybką dostawę tego specyfiku !

21 listopada 2018

Rewelacyjny środek do pryskania na pluskwy.

28 marca 2019

Bardzo mocny środek na pluskwy. Po rozrobieniu z woda uzyskujemy dużo oprysku zabijajacego owady, efekt po nocy zdumiewający !! Polecam

1 października 2020

Wydaje się ok. Choć za jakiś czas ustawimy pułapke, by sprawdzić czy pluskwy nie wróciły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium