Sakarat D WAX BAIT bardzo skuteczna pasta w tubie DIFENAKUM 300 g MYSZY, SZCZURY

Dostępność: brak towaru
Cena: 49,99 zł 49.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Killgerm
Kod produktu: 978

Opis

SAKARAT D WAX BAIT
BARDZO SKUTECZNA PASTA W TUBIE DIFENAKUM 300 G


WYJĄTKOWO ATRAKCYJNA PRZYNĘTA GOTOWA DO UŻYCIA
DO ZWALCZANIA MYSZY I SZCZURÓW WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW

 

  • antykoagulant drugiej generacji
  • łatwa aplikacja (wyciskacz do tub)
  • stosowany przez profesjonalistów
  • wewnątrz i wokół budynków
  • atrakcyjna dla gryzoni
  • chętnie pobierana

 

OPIS PRODUKTU

Sakarat D WAX BAIT to bardzo skuteczny i gotowy do użycia preparat stanowiący mieszankę zbóż i substancji spożywczych o wysokich walorach smakowych, dzięki czemu jest chętnie pobierany również w wypadku dostępności innych pokarmów. Co więcej, innowacyjna forma w postaci plastikowej tuby ułatwia jego aplikację i umożliwia wykładanie preparatu w wielu miejscach przy niewielkich nakładach pracy (niezbędny jest wyciskacz do tub), a także redukuje ryzyko zanieczyszczenia. Preparat zawiera difenakum - antykoagulant drugiej generacji, który uniemożliwia tworzenie protrombiny we krwi, co doprowadza do krwotoków wewnętrznych i zewnętrznych, w konsekwencji po kilku dniach powodując śmierć pojedynczych osobników. Przynęta wzbogacona została o bitrex - substancję o gorzkim smaku, chroniącą przed przypadkowym spożyciem przez człowieka (zwłaszcza dzieci), zwierzęta domowe i ptactwo.

ZASTOSOWANIE

Preparat Sakarat D WAX BAIT służy do zwalczania myszy i szczurów zarówno wewnątrz, jak i wokół budynków, tak w przypadku gospodarstw domowych, jak i w sektorze komercyjnym lub rolniczym.

SPOSÓB UŻYCIA

Umieścić Sakarat D WAX BAIT w miejscach występowania gryzoni. Produkt może być wykorzystywany w różnych warunkach oraz rozmieszczany na różne sposoby. Zawsze priorytetowe znaczenie ma mieć ograniczenie narażenia niezwalczanych gatunków na działanie preparatu. Metodami rozmieszczenia rodentycydu przez profesjonalnych użytkowników jest umieszczenie go w zamykanych stacjach deratyzacyjnych (zabezpieczonych przed dostępem osób trzecich), punktach deratyzacyjnych (prowizorycznych rozwiązaniach, zabezpieczonych przed dostępem do przynęty gatunków niedocelowych przy pomocy materiałów lub środowiska naturalnego), zastosowanie trutki bez zabezpieczenia, lecz w miejscach niedostępnych dla innych gatunków niż zwalczane. Preparat do użytku profesjonalnego.

Śmierć gryzoni następuje po ok. 4-10 dniach od spożycia dawki śmiertelnej (dwa lub więcej pobrań).

Dawkowanie:

  • myszy - umieścić 2-5 cm (2-5 g) preparatu w każdym punkcie, odstępy między punktami 2-5 m,
  • szczury - umieścić 2-8 pasków o długości 15 cm i średnicy 1 cm, 50-100 g preparatu na punkt, odstępy między punktami 2-5 m.

Uwaga! Do aplikacji wymagany jest pistolet dozujący (stosowany np. do tub z klejem lub uszczelniaczem).


skład: difenakum 0,05 g/kg (0,005%), bitrex
numer pozwolenia: PL/2014/0152/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium