Skuteczny środek na prusaki, karaluchy. Oprysk STRONG ALFASECT 25 ML

Dostępność: brak towaru
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.05137
Producent: STRONG
Kod produktu: 1674

Opis


STRONG ALFASECT MOCNY OPRYSK
NA PRUSAKI I KARALUCHY
KONCENTRAT 25 ML


PRZEZNACZONY DO PROFESJONALNEGO STOSOWANIA
W WALCE Z PRUSAKAMI I KARALUCHAMI

 

✅ bardzo mocne działanie - koncentrat

✅ bardzo wydajny - nawet na 100 m2

 wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe

✅ polecany do zwalczania prusaków i karaluchów

działa także na inne owady biegające i latające

✅ uniwersalne zastosowanie

✅ polecany dla profesjonalnych ekip dezynsekcyjnych

na 5 litrów wody

 

OPIS PRODUKTU

Preparat STRONG ALFASECT NA PRUSAKI I KARALUCHY to insektycyd o działaniu kontaktowym i pokarmowym do zastosowań profesjonalnych, przeznaczony do zwalczania PRUSAKÓW i KARALUCHÓW, a także innych owadów biegających (mrówek, pluskiew, pcheł i kleszczy) i latających (much, komarów, moli spożywczych i os) w postaci stężonej zawiesiny do sporządzania roztworu wodnego. Środek zawiera substancję aktywną alfa-cypermetrynę, należącą do grupy chemicznej pyretroidów i nawet w bardzo niskich dawkach działa na centralny i obwodowy układ nerwowy owada.

Oprysk może być stosowany także w kurnikach do zwalczania ptaszyńca kurzego i pleśniakowca lśniącego oraz w owczarniach, oborach i chlewniach do zwalczania bolimuszki kleparki.

ZASTOSOWANIE

STRONG ALFASECT NA PRUSAKI I KARALUCHY jest przeznaczony do zwalczania szkodników w pomieszczeniach domowych, budynkach użyteczności publicznej, między innymi w szpitalach, hotelach i restauracjach, kuchniach, w przemyśle, w tym zakładach przetwórstwa spożywczego oraz budynkach przeznaczonych do chowu zwierząt gospodarskich.

SPOSÓB UŻYCIA

Do rutynowego stosowania (dawka normalna) przeciwko owadom biegającym i latającym rozcieńczyć 25 ml produktu w 5 litrach wody i stosować 1 litr roztworu na 20 m2 powierzchni. W przypadku dużego nasilenia występowania szkodników i/lub gdy powierzchnie są zabrudzone, lub wysoce chłonne, rozcieńczyć 50 ml produktu w 5 litrach wody i stosować 1 litr roztworu na 20 m2 powierzchni.

Stosować przy użyciu konwencjonalnych opryskiwaczy ręcznych lub opryskiwaczy ciśnieniowych przystosowanych do opryskiwania grubokroplistego. Odmierzoną ilość preparatu STRONG ALFASECT NA PRUSAKI I KARALUCHY wlać do zbiornika opryskiwacza, uzupełnić odpowiednią ilością czystej wody i wymieszać. Opryskiwać powierzchnie na których przebywają szkodniki - zwłaszcza szczeliny, szpary, miejsca za meblami i sprzętami. W pomieszczeniach zajmowanych przez zwierzęta nie stosować częściej niż dwa razy w sezonie. Opryskiwanie grubokropliste jedynie w niskim ciśnieniu.


skład: alfa-cypermetryna 60 g/l (5,93%)
numer pozwolenia: 6497/16

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium