Solfac EW50 bardzo skuteczny oprysk o natychmiastowym działaniu na PRUSAKI, KOMARY i MOLE 1 l

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.87
Producent: -
Kod produktu: 807

Opis

SOLFAC EW50
BARDZO SKUTECZNY OPRYSK O NATYCHMIASTOWYM DZIAŁANIU
NA PRUSAKI, KOMARY I MOLE 1 L


PREPARAT DO UŻYTKU W POMIESZCZENIACH MIESZKALNYCH,
BIUROWYCH, FABRYCZNYCH I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

NISKA TOKSYCZNOŚĆ DLA LUDZI I ZWIERZĄT

 

  • natychmiastowe działanie insektobójcze,
  • do stosowania w budynkach mieszkalnych,
  • zwalcza owady biegające, latające i szkodniki magazynowe.

 


OPIS PRODUKTU

Solfac EW50 to preparat owadobójczy w postaci koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej. Charakteryzuje się niską toksycznością dla ludzi i zwierząt stałocieplnych. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe oraz natychmiastowe działanie insektobójcze. Preparat długo pozostaje aktywny, nawet po zastosowaniu na powierzchniach bielonych.

ZASTOSOWANIE

Preparat Solfac EW50 przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających takich jak: prusaki, karaluchy, czarne chrząszcze ściółkowe, mrówki faraona, rybiki cukrowe oraz latających jak: komary, muchy, meszki oraz szkodniki magazynowe, np.: wołki, trojszyki, mkliki, omacnice, itp. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, fabrycznych i użyteczności publicznej, inwentarskich, magazynach, piekarniach, młynach, itp. Nie należy go stosować w szpitalach, w izbach chorych oraz w żłobkach i przedszkolach w salach, gdzie przebywają dzieci.

SPOSÓB UŻYCIA

Do zwalczania owadów biegających i latających wewnątrz pomieszczeń:

Należy użyć roztwór roboczy przygotowany przez zmieszanie 80 ml preparatu z 10 litrami wody. Stosować 50 ml cieczy roboczej na 1 m2 lub opryskiwać do momentu widocznego zwilżenia powierzchni. Opryskiwać miejsca bytowania i wędrówek owadów, a więc dolne fragmenty ścian, okolice listew podłogowych, rur hydraulicznych i c.o., miejsca za szafkami, zlewozmywakami, wannami, ekranami, tylne ścianki mebli oraz szczeliny, szpary, miejsca gdzie owady mogą się ukrywać. Aby zwalczyć owady latające należy opryskać cieczą miejsca częstego siadania owadów: ramy okien, ściany, balkony, itp.

Do zwalczania owadów latających:

Zmieszać 40-60 ml preparatu z 10 litrami wody. Stosować 50 ml cieczy roboczej na 1 m2 powierzchni. Należy opryskiwać nasłonecznione powierzchnie ścian, okapy, framugi drzwi i okien i inne powierzchnie, na których chętnie siadają owady.

Do zwalczania much w pomieszczeniach gospodarskich:

Przygotować emulsję mieszając 60 ml preparatu z 10 litrami wody; stosować 50-70 ml cieczy roboczej na 1 m2 powierzchni. Na czas wykonywania oprysku należy usunąć zwierzęta z pomieszczenia. Poidła, żłoby i miejsca składowania paszy - starannie przykryć papierem. Opryskiwać miejsca siadania i gromadzenia się owadów: nasłonecznione ściany, framugi okien i drzwi, itp. Stosować powyżej 1,5 m w chlewniach i 2 m w oborach - aby zapobiec kontaktom zwierząt z powierzchnią pokrytą preparatem.

Aerozolowanie przestrzeni (zimna i gorąca mgła):

Do zwalczania owadów latających i biegających. Przygotować roztwór roboczy mieszając 100 ml preparatu z 900 ml wody i aplikować w dawce 1000 ml cieczy roboczej na 1000 m3 przestrzeni. Przed zastosowaniem wyłączyć wentylację, zamknąć drzwi, okna i uszczelnić inne otwory. Pomieszczenie pozostawić zamknięte przez minimum 60 minut. Aerozol rozprowadzić dokładnie i równomiernie tak aby dotarł do wszelkich kryjówek owadów. Aerozolowanie powtórzyć według potrzeby.

Sposób przygotowania cieczy roboczej:

Napełnić zbiornik opryskiwacza do połowy, dodać odpowiednią ilość preparatu, dopełnić pozostałą ilością wody, starannie wymieszać.

Uwaga! Preparat Solfac EW50 działa kontaktowo, efekt biobójczy następuje po zetknięciu owada z opryskaną powierzchnią. W miejscach gdzie ze względu na szybki rozwój populacji owadów może pojawić się odporność, powinno stosować się rotację preparatów tzn. używać środków zawierających substancje czynne należące do różnych grup chemicznych.

 

skład: cyflutryna 50 g/l (5%)
numer pozwolenia: 2327/05

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl