Środek bakteriobójczy i grzybobójczy VOIGT VC 410 DEZOPOL-MED koncentrat 1 l

Dostępność: brak towaru
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: VOIGT
Kod produktu: 2202

Opis

VOIGT VC 410 DEZOPOL-MED
DEZYNFEKCYJNO-MYJĄCY KONCENTRAT 1 L


OPIS PRODUKTU

VOIGT VC 410 DEZPOL-MED to płynny preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym oraz grzybobójczym (w zakresie drożdżakobójczym). Wykazuje aktywne działanie biobójcze. W stężeniach użytkowych nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni lakierowanych.

ZASTOSOWANIE

Środek przeznaczony do dezynfekcji wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, zalecany do stosowania w szpitalach, szkołach, przedszkolach, domach opieki, zakładach przemysłu spożywczego. Preparat może być stosowany również w higienie weterynaryjnej. Posiada dobre właściwości myjące.

SPOSÓB UŻYCIA

Roztwór roboczy przygotowywać bezpośrednio przed użyciem. Przedmioty i powierzchnie przemyć roztworem, który należy pozostawić na powierzchni przez odpowiedni czas ekspozycji. Powierzchnie i urządzenia mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą zdatną do picia. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Pomieszczenia, w których dokonywano dezynfekcji powierzchni nie wymagają wentylacji. Przy dezynfekcji trwającej 1 i 4 godziny powierzchnie muszą być stale wilgotne.

Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze (w środowisku niskiego obciążenia) - czas działania 15 minut, stężenie 2% (do 4 godzin przy stężeniu 0,75%).

Działanie  bakteriobójcze i grzybobójcze (przy dużym obciążeniu w placówkach medycznych) - czas działania 15 minut, stężenie 5%.


numer pozwolenia: 3408/08

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium