Środek do zamgławiania na gorąco na pleśniakowca, trojszyka, muchy, mole ALL 1 5L

Dostępność: brak towaru
Cena: 666,00 zł 666.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.25
Producent: INNY
Kod produktu: 1347

Opis

ALL 1
GORĄCA MGŁA O NATYCHMIASTOWYM
I DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU 5 L


GOTOWY DO UŻYCIA
SKUTECZNY NA PLEŚNIAKOWCA LŚNIĄCEGO

 

  • specyficzna metoda zwalczania szkodników
  • gęsta, biała mgła utrzymująca się w powietrzu przez kilka godzin
  • dokładne rozprowadzenie preparatu w pomieszczeniu
  • delikatne, niemalże bezzapachowe rozpuszczalniki
  • opakowanie wystarcza nawet na 10000 m³
  • przeznaczony do użytku profesjonalnego

 

OPIS PRODUKTU

ALL 1 to gotowy do użytku, płynny, profesjonalny preparat do zamgławiania na gorąco, o działaniu natychmiastowym oraz długotrwałym.

ZASTOSOWANIE

Preparat ALL 1 do zwalczania owadów biegających (np. karaluchy, pustosze, wypuklaki, rybiki cukrowe, itp.) i latających, a także szkodników tekstylnych i materiałowych (mole odzieżowe, szubaki dwukropki, skórnikowate). Produkt skutecznie zwalcza pleśniakowca lśniącego (czarnego chrząszcza ściółkowego), trojszyka oraz muchy.

Uwaga! Preparat nie jest przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach gdzie znajduje się żywność.

SPOSÓB UŻYCIA

W przypadku zwalczania owadów latających stosować 0,5 litra na 1000 m³; w przypadku zwalczania owadów biegających - do 3 litrów na 1000 m³. Nie należy przedawkować.

All 1 należy rozprowadzać za pomocą zamgławiaczy termicznych bez rozcieńczenia. Przed rozpoczęciem zabiegu należy pozamykać okna, drzwi i inne otwory; wyłączyć urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz sygnalizatory pożarowe. W przypadku zwalczania owadów latających wystarczy równomiernie rozprowadzić środek w postaci mgły w pomieszczeniu. Natomiast, w przypadku zwalczania szkodników biegających, zaleca się ukierunkowane rozprowadzenie środka we wszystkich miejscach, w których obserwuje się lub podejrzewa zagrożenie infestacją. Zwiększa to stopień skuteczności zabiegu. Miejsca występowania szkodników należy odsłonić, tak aby środek mógł swobodnie do nich przeniknąć.

W dużych pomieszczeniach należy szczególnie zwracać uwagę na dobre rozprowadzenie mgły oraz zapewnienie widoczności, tzn. podczas zamgławiania należy wycofywać się w kierunku wyjścia. Po wykonaniu zabiegu pomieszczenia pozostawić zamknięte przynajmniej przez 4-6 godzin. Następnie należy przeprowadzić dekontaminację: dokładnie wywietrzyć lub zmyć.

W przypadku zwalczania szkodników tekstylnych zaleca się przeprowadzenie 2-4 zabiegów rocznie stosując 3 litry All 1 na 1000 m³ przestrzeni magazynowej.


skład: permetryna 8 g/l, piretryny i piretroidy 25% 16 g/l, butoksylan piperonylu 16 g/l, zawiera destylaty (ropy naftowej)
numer pozwolenia: 3440/08

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium