Środek do zwalczania grzybów pleśniowych i glonów na tynkach i murach MYCETOX M 5L

Środek do zwalczania grzybów pleśniowych i glonów na tynkach i murach MYCETOX M 5L
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 159,90 zł 159.90
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: ADW Sp. z o.o.
Kod produktu: 2826

Opis

MYCETOX M
ŚRODEK DO ZWALCZANIA GRZYBÓW PLEŚNIOWYCH
NA TYNKACH I MURACH 5 L


NISZCZY BEZPOWROTNIE GRZYBY I PLEŚŃ
UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ POMIESZCZEŃ

 

  • zwalcza grzyby pleśniowe i glony
  • może być stosowany w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi
  • konserwuje i chroni wyroby kamieniarskie oraz konstrukcje murowane
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
  • płyn gotowy do użycia

 

OPIS PRODUKTU

Preparat MYCETOX M jest gotowym do użycia płynem o działaniu grzybobójczym. Środek może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych i przemysłowych przeznaczonych na stały pobyt ludzi. MYCETOX M ma zastosowanie w konserwacji wyrobów kamieniarskich oraz konstrukcji murowanych, chroniąc je przed szkodliwym działaniem grzybów pleśniowych i glonów. Preparat skutecznie zwalcza grzyby i pleśń na powierzchniach pokrytych farbami i tapetami. Może być używany do czyszczenia pokryć dachowych (np. dachówki ceramiczne), czyszczenia nagrobków, kamieni naturalnych. Zaleca się dodatek MYCETOX M do farb malarskich w celu zabezpieczenia ścian przed atakiem grzybów.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat w postaci płynnej, gotowy do użycia. Nie rozcieńczać. Przed przystąpieniem do prac z preparatem należy usunąć grzyby pleśniowe ze ścian poprzez zdrapanie np. szpachelką, szczotką drucianą itp. a następnie umyć ścianę wodą. Po tych czynnościach należy nasączyć ścianę preparatem za pomocą pędzla, szczotki lub natrysku. Zabezpieczane powierzchnie powinny być nasączane środkiem co najmniej 2 razy. Drugą warstwę należy wykonać po wsiąknięciu w mur pierwszej warstwy. Świeżo zabezpieczone powierzchnie nie powinny stykać się bezpośrednio z produktami żywnościowymi do czasu wyschnięcia zabezpieczanej powierzchni tj. ok. 8 godzin. Efekt biobójczy uzyskiwany jest bezpośrednio po zastosowaniu środka i nasączeniu muru w ilości co najmniej 150 g/m². W czasie wykonywania prac i po ich zakończeniu pomieszczenia należy wietrzyć, do zaniku specyficznego zapachu. Po tym czasie nadają się do użytkowania. Im więcej zagrzybiony mur wchłonie preparatu, tym wniknie on głębiej i skuteczniej zniszczy w przekroju całego muru zarodniki grzybów pleśniowych. Po wykonaniu prac narzędzia należy umyć ciepłą wodą.


skład: chlorek didecylodimetyloamonu 48 g/kg
numer pozwolenia: 4603/11

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium